planery do druku

Planery do druku

Wszyscy chcemy być zorganizowani. Panować nad czasem, nad emocjami i bałaganem. Mieć zawsze promienny uśmiech i świeży makijaż, nawet podczas tych treningów, które przecież wykonujemy regularnie. I jeść dużo warzyw też chcemy, koniecznie we wszystkich kolorach. Ale nie da się ogarniać wszystkiego. Nie bez odpowiednich narzędzi, jak na przykład planery.

Z pewnością nie od razu. W czasach, w których żyjemy, kiedy każdy wciela się w tak wiele ról jednocześnie. To bardzo rozwijające i obciążające jednocześnie. Dlatego powiem Ci wprost – nie musisz być idealnym Rudzikiem. Nie musisz się sprawdzać na każdym polu. Nie musisz biegać od zadania do zadania, bez czasu na zastanowienie się, czy te zadania w ogóle mają sens. Czy to jesteś Ty.

Łatwo się pogubić, a ja chciałabym Ci pomóc się odnaleźć. Nie powiem Ci, co jest ważne, a co możesz lekką ręką odrzucić. Za to podaję narzędzia, które pomogą Ci zapanować nad codziennością. Cokolwiek wchodzi w jej skład.

Tak zupełnie szczerze jestem zmęczona tymi wszystkimi poradami, jak upchnąć w dobie więcej i więcej, jak wycisnąć z dnia 200%. Nigdy nie miałam problemów z “niedowożeniem”, prokrastynacja jest mi obca. Zupełnie nie szukając porad tego typu, wciąż na nie natrafiałam! Mam wrażenie, że już nawet niemowlaki zamiast standardowego “mama-mamama” w roli pierwszych słów, powtarzają raczej “dziaaałaj!”. Dlatego to nie jest kolejny poradnik, który w podtekstach powie Ci, że i tak robisz za mało, jesteś do niczego i w ogóle to idź stąd.

 


We współpracy z marką Epson przygotowałam dla Was kilka prostych planerów, kalendarzy i list do wydrukowania. Mocno wierzę, że słowo pisane ma dużą moc sprawczą. Zresztą zostało to wielokrotnie udowodnione. Zachęcam Was do druku wybranych form i ich radosnego uzupełniania! :)

 

Planery do pobrania i wydrukowania

 

Jak drukować planery?

Pliki są w formacie PDF, świetnej jakości, by korzystanie z nich było prawdziwą przyjemnością. Wystarczy pobrać je na swój komputer i wydrukować. Jeśli będziecie korzystać z plannera dłużej (np. planner miesięczny, czy też kalendarz), polecam drukowanie na sztywniejszym papierze.

Jeśli jakość wydrukowanych stron nie jest zadowalająca, koniecznie ustaw “najwyższą jakość” w opcjach drukowania.

Planery udostępniam w wersji “na wypasie” – kolorowej, z grafikami, jak i w wersji czarno-białej, nieco prostszej w formie. Wszystko dla Was, no! Ponadto samodzielnie wpisujecie daty, dzięki czemu planery są uniwersalne i można je drukować i drukować i drukować.

 

Drukarki ze zintegrowanym pojemnikiem na atrament

Swoje planery drukowałam na drukarce Epson L850, która jest także drukarką fotograficzną. Jeśli interesuje Cię ten temat, przeczytaj artykuł drukowanie zdjęć w domu – wszystko co musisz wiedzieć.

Jeżeli jesteś osobą, która drukuje wiele dokumentów, grafik i innych plików (pozdrawiam wszystkich przedsiębiorców i ludzi kreatywnych! :)) pewnie nie raz odczułeś, jak szybko kończy się zawartość kartridża. Te zaś do najtańszych nie należą no i bardzo lubią kończyć się w najmniej pożądanym momencie, znacie to???

Dlatego Rudzikom, które korzystają z drukarki w domu, polecam sprzęt z systemem zintegrowanych pojemników na atrament, nie kartridży. I to sprzęt wielofunkcyjny, jak drukarka Epson L386, dzięki której nie tylko wydrukujecie tanio wszystkie pliki, ale i zeskanujecie i skopiujecie wybrane dokumenty. W komplecie zapas tuszy na 2 lata!

Co istotne, drukarka ma wbudowane Wi-Fi, dzięki czemu możecie drukować na niej z dowolnego miejsca w domu i z dowolnego urządzenia – telefon, tablet, komputer dwa piętra wyżej… z czego dusza zapragnie!

 

Wyrabiam nowe nawyki! Habit tracker

planery do wydrukowania w domu - PDF

 

To będzie piękny dzień! Lista rzeczy do zrobienia

planery do wydruku w domu - PDF

W tym momencie z przyjemnością przypomnę Wam mój tekst jak zaplanować dzień. Znajdziecie tam 6 cech dobrego planu, dzięki czemu realizacja upragnionych zadań stanie się jeszcze bardziej realna.

 

To będzie owocny tydzień! Planner tygodniowy

planery do wydrukowania w domu - PDF

 

To będzie cudny miesiąc! Planery na miesięc

planery do druku

 

Ale smacznie! Jadłospis tygodniowy

planery do wydrukowania w domu - PDF

 

A fanom kalendarzy mocno polecam Wam mój kalendarz PDF 2017 do druku, z cudownymi ilustracjami bardzo zdolnej Magdy.

 

Zgarnij cashback!

Rudziki drogie, jeśli właśnie planujecie zakup drukarki, pewnie zainteresuje Was informacja, że marka Epson oferuje cashback, czyli zwrot gotówki za zakup wybranych modeli drukarek. Można otrzymać 50 – 500 zł. O szczegółach, regulaminie przeczytacie na stronie Epsona.

 

Dajcie znać, jakie są Wasze sposoby na “ogarnianie” rzeczywistości! Czy któryś z powyższych planerów wyląduje u Was? Jestem szalenie ciekawa, czy takie narzędzia są dla Was przydatne???