Kalendarz 2017 do druku

Kochane Rudziki! Po raz kolejny, pod koniec roku, przybywam ze specjałem i mam dla Was kalendarz 2017 do druku! Super? Cudowne ilustracje wykonane przez mega zdolną graficzkę Magdę (info niżej), wygodny format PDF, trochę ustawiania cyferek, a w efekcie piękny kalendarz zupełnie za darmo.

Odpowiedni kalendarz czy planner to dla mnie szalenie ważna sprawa. Jestem typem, który a – uwielbia snuć plany, b – ma strasznie słabą pamięć, więc regularnie prowadzane zapiski w kalendarzu nie raz ratowały mi życie. Na co dzień korzystam z dwóch kalendarzy – ściennego, który jest moim blogowym plannerem, oraz takiego w formie zeszytu. Nie udało mi się jeszcze zakupić żadnego w formacie A5, ale sama zadbałam, by ten kalendarz przyczepiony do tablicy magnetycznej, cieszył oko cały rok. Zobaczcie, jak prezentuje się kalendarz 2017 do druku.

kalendarz 2017 do druku w formacie PDF

 

KALENDARZ 2017 DO DRUKU

Jeśli chcesz pobrać gotowy kalendarz w formacie PDF, wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk. Udostępniam Ci go zupełnie za darmo! Śmiało drukuj, dopisuj, koloruj. Mam tylko jedną tycią prośbę: jeśli kalendarz Ci się spodobał, kliknij proszę poniższy facebookowy przycisk, by polecić wpis znajomym. Dzięki temu więcej osób dowie się o tej fajnej inicjatywie. Z góry pięknie dziękuję! ;)

 

kalendarz-2017-do-drukuMuszę muszę muszę powiedzieć, jak bardzo jestem wdzięczna Magdzie, autorce bloga atogrzywa, za wykonanie tych wszystkich zapierających dech w piersiach, przesłodkich ilustracji do mojego kalendarza. Wiem, ile pracy zajęło mi przygotowanie go rok temu , teraz moje zadanie było znacznie ułatwione. Magda w mig załapała moją wizję i to dzięki niej każdy miesiąc wygląda teraz tak cudnie. Nie mogę się doczekać stycznia!

Magdę możecie, a nawet powinniście śledzić także na: Instagramie oraz Facebooku.

Nooo, to teraz czekam na info od Was, czy (a raczej jak bardzo :P) podoba Wam się kalendarz! Jak już wydrukujecie i obwiesicie ściany, tablice czy inne lodówki, to śmiało podzielcie się zdjęciami. Umrę ze szczęścia. Ale spoko luz, tylko na moment, potem powstanę i dalej będę coś tworzyć.

Jeśli jeszcze nie wiecie, czy warto kalendarz wydrukować, zerknijcie na kilka kart w akcji. Mnie się cisną na usta same ochy i achy!

kalendarz 2017 pdf do druku

kalendarz 2017 pdf do druku

kalendarz 2017 pdf do druku

kalendarz 2017 pdf do wydruku

Fanom darmoszek przypominam, że cały czas dostępny jest u mnie bank zdjęć. Niedługo pojawi się tam kilka świąteczno-zimowych fotografii.

 

Przyjemnego planowania! Z takim kalendarzem nawet wizyta u dentysty nie jest już taka zła ;)