darmowe zdjęcia stockowe

Hej!

Mam na imię Natalia, a poniżej znajdziesz darmowe zdjęcia mojego autorstwa, tworzone z pasją i sercem.

Wszystkie fotografie w tym banku zdjęć możesz pobrać, edytować oraz rozpowszechniać za darmo na użytek własny i bez żadnych konsekwencji oraz konieczności podawania źródła (CC-NC), czy to nie wspaniale? :)

Zdjęcia śmiało wrzuć na bloga lub na stronę internetową. Zadbałam o najwyższą jakość, mam nadzieje, że będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. To pierwszy polski bank zdjęć stockowych w wysokiej rozdzielczości! Na dodatek zupełnie darmowy.

SPRAWDŹ, CO JESZCZE ROBIĘ
Lekcje fotografii

Kurs wideo lub ebooki w formacie PDF z przykładami i zadaniami - już czekają na Ciebie!

edycja zdjęć w minutę

Akcje - filtry kolorystyczne do Photoshopa, moje autorskie pędzle i nakładki.

#DBALNIK DLA KOBIET

Brakuje Ci czasu dla siebie? Nie wiesz, jak zacząć? Zacznij z #dbalnik! Tak, jak tysiące kobiet.

DARMOWE ZDJĘCIA NA STRONĘ

WYBIERZ KATEGORIĘ:

PODOBA CI SIĘ POMYSŁ NA DARMOWE ZDJĘCIA NA STRONĘ INTERNETOWĄ?

DAJ ZNAĆ ŚWIATU - UDOSTĘPNIJ!

NOWOŚĆ! DARMOWE ZDJĘCIA NA STRONĘ INTERNETOWĄ

NOWOŚĆ u Jest Rudo! I to z gatunku tych, co zwalają z nóg. Mam dla Rudzików coś specjalnego: darmowe zdjęcia stockowe! Na bloga, stronę internetową. Jeśli tylko posiadasz swoją przestrzeń w sieci, jesteś osobą kreatywną i cienisz sobie jakość – będziesz tu często zaglądać. :)

SKĄD POMYSŁ NA DARMOWE ZDJĘCIA

Szukając w sieci darmowych fotografii na moją stronę internetową, non stop trafiałam na jakieś przeszkody. Serwisy wymagały rejestracji, płatności, zdjęcia były tandetne lub słabej jakości. No właśnie. Aparat przyrósł mi do ręki, mam na dyskach setki zdjęć, jednak zdarzyło mi się nie raz stracić długie (i jakże cenne!) godziny w tych wszystkich bankach zdjęć, i co? I ostatecznie wybierałam jakieś swoje, bo dobrej jakości, bo ostrość gdzie trzeba i moje własne, niekradzione. I jednego dnia obudziła się we mnie chęć pomocy! No bo wiecie, te zdjęcia takie smutne, płaczą w czeluściach komputera, Wy płaczecie, że nigdzie darmowych zdjęć nie ma, a jak są, to wyeksploatowane na amen. Przychodzę z pomocą, a dokładniej z darmowymi zdjęciami bez praw autorskich.

DARMOWE ZDJĘCIA STOCKOWE

Darmowe zdjęcia zostały podzielone na kilka kategorii. W zakładce DETAL znajdziesz fotografie ukazujące piękno przedmiotów. Malownicze uliczki, dużo naturalnego światła to cechy charakterystyczne dla zakładki POZA DOMEM. Po kliknięciu w przycisk PRZYTULNIE Twoim oczom ukażą się darmowe zdjęcia miękkie, o jasnych barwach, emanujące spokojem.

Najbardziej rozbudowana kategoria pełna jest apetycznych kadrów, soczystych kolorów i zapachu kawy, mowa oczywiście o darmowych zdjęciach otagowanych hasłem SMACZNIE. Jeśli szukasz zdjęć, które możesz wrzucić na bloga czy stronę internetową, kategoria W SKUPIENIU będzie Twoją ulubioną!

Jeśli darmowe zdjęcia, to tylko blog Jest Rudo! 

WIĘCEJ DARMOWYCH ZDJĘĆ

Wciąż Ci mało? Łap listę darmowych zdjęć stockowych, z których sama czasem korzystam. Pamiętaj, by podesłać link do tego banku zdjęć znajomemu, lub udpstępnić na swojej tablicy. Niech się niesie w świat!

© 2013-2023 jestrudo.pl | NATALIA LIS, NIP: 5213879088, Niedźwiedzia 29B, 02-737 Warszawa | Hosting i opiekę zapewnia HashMagnet.plPolityka prywatności