O BLOGU JESTRUDO.PL

#LIFESTYLE

#FOTOGRAFIA

#PASJA

#ESTETYKA

#KREATYWNOŚĆ

2

Cześć!

Nazywam się Natalia Lis a to jest mój blog.

 

Jestem szczęśliwym człowiekiem, fotografem, właścicielką sklepu online, a od listopada 2013 roku także blogerką.

Znakomitą część czasu pokazuję innym, że wszystko jest możliwe, choć najczęściej zajmuje to więcej czasu, niż początkowo zakładamy. SIĘ DA! to moje motto, które przelewam w każdy blogowy artykuł. A no właśnie, okazało się, że blogowanie daje mi dużo frajdy. Uczę podstaw fotografii, wiary w siebie i zachęcam do pięknego życia. Z pasją. Bo tylko takie ma sens. Mam ambicje, aby i Tobie udowodnić, że potrafisz!

.

Moją największą pasją jest fotografia. 14 lat temu aparat przylepił mi się do dłoni i, skubany, nie odpuszcza. Dużo już razem przeszliśmy. Na długie tygodnie traciłam wiarę w swoje umiejętności czy kreatywność. Zmagałam się z brakiem sprzętu i wiedzy.

Brakowało mi wsparcia osób, o zbliżonych zainteresowaniach. Dlatego dziś tak ważne dla mnie jest wychodzenie na przeciw Twoim potrzebom. Zakładam obcasy i gniotę problemy w zarodku, na przykład poprzez Fotograficzną Grupę Wsparcia (FGW) na Facebooku. Rewelacyjna społeczność, rewelacyjnych ludzi, o podobnych dylematach.

Prowadzę także sklep z moimi autorskimi produktami. JestRudo/sklep to miejsce, gdzie zamieniam trudne w fajne!

Doskonale wiem, jakie problemy miewają fotografowie-amatorzy, bo sama je wszystkie miałam! Tobie chcę sprawę uprościć i szczerze liczę, że produkty w naszym sklepie pomogą Ci rozwijać pasję lub, jeszcze ambitniej, rozwijać siebie z pasją.

Życie bez zainteresowań szybko szarzeje, dlatego mam jeszcze inne sposoby na szczęście.

Nie wyobrażam sobie poranków bez twarogowych placków ze śliwkami. Udane popołudnie równa się parującej herbacie i książkom. Wieczór marzeń to dobry serial oglądany w łóżku.

Uwielbiam ładnie mieszkać, jestem estetką i to determinuje czym chcę się otaczać. W ludziach zaś cenię energię i szczerość.

Nie godzę się na bylejakość i półśrodki. Gdy mieszkałam w UK stworzyłam sobie idealne warunki pracy, zakładając i prowadząc przez 3 lata firmę fotograficzną. To była cenna lekcja.

Okazuje się, że klient nie zawsze wie, czego chce. Nauczyłam się także podstaw marketingu i biznesu. Na początku bardzo się bałam, ale ten czas pozwolił mi zajrzeć głębiej. Wiem już, że najbardziej lubię robić zdjęcia dla samej siebie.

Największą satysfakcję czerpię zaś z przekazywania wiedzy i motywowania innych. Ponoć robię to bardzo przystępnie, a Jest Rudo to prawdopodobnie najlepszy blog o fotografii w Polsce. W ramach poszukiwania nowych bodźców, spędziłam rok w Milton Keynes College, zdobywając Higher National Certificate z najwyższą oceną, na kierunku Fotografia.

© 2013-2020 jestrudo.pl | NATALIA LIS, NIP: 5213879088, Niedźwiedzia 29B, 02-737 Warszawa | Hosting i opiekę zapewnia HashMagnetPolityka prywatności