darmowy kalendarz 2024 do druku PDF

Kalendarz 2024 do druku

Rudziki drogie!! Mam dla Was darmowy kalendarz 2024 do druku! Czy to nie super? Bardzo bajkowe ilustracje, wygodny format PDF, czyli piękny kalendarz zupełnie za darmo już po raz kolejny. Tym razem w dwóch wersjach: czarno-biała do kolorowania oraz kolorowa.

 

Dlaczego kalendarz 2024 do druku

Kalendarz to dla mnie podstawa ogarniania rzeczywistości. Mam tak słabą pamięć, że zadania niezapisane w kalendarzu – nie istnieją! :D Zapiski pomagają mi systematyzować priorytety, dzięki skrupulatności w oznaczaniu spotkań czy zobowiązań w kalendarzu, zawsze zdążę na czas. Zapisywanie zadań i ich oznaczanie, jako wykonane, daje mi też poczucie sprawczości, co jest bardzo bardzo istotne, nie tylko gdy pracuje się na własny rachunek.

Kartki pełne zapisków to też wolna głowa, a ja lubię czuć się lekko. Gdy jest czas na pracę, daję z siebie 100%, ale podczas relaksu i czasu spędzanego z bliskimi, nie muszę niczego notować w pamięci. Przed zaśnięciem nagłe zobowiązania nie podnoszą mi ciśnienia, bo wszystko już dawno spisałam, uporządkowałam i zaplanowałam w moim kalendarzu do druku.

Jeśli nie próbowałaś, a lubisz piękne rzeczy, to ten kalendarz 2024 do druku jest dla Ciebie!

Od jakiegoś czasu korzystam jeszcze z aplikacji darmowego kalendarza, który synchronizuje się pomiędzy moim iPhonem a MacBookiem, dbając, bym ogarniała to życie :P

Wiem, że nie jestem jedyną osobą, która kalendarza na 2024 wręcz POTRZEBUJE. Dostałam od Was masę zapytań o kolejną wersję i oto jest!

kalendarz 2024 do druku
Podejrzyj, jak darmowy kalendarz 2024 wygląda w środku! 12 kart PDF do druku na każdy miesiąc.

 

DARMOWY KALENDARZ 2024 DO DRUKU PDF

Sprawa jest bardzo prosta, poniżej znajdziesz przycisk do pobrania kalendarza 2024 w formacie PDF. Do wyboru dwie wersje: czarno-biała jeśli chcesz samodzielnie ozdobić karty kalendarza oraz kolorowa. Za darmo!

Możesz korzystać do woli, bazgrać, drukować po stokroć… ;)


Co ważne, możesz wesprzeć ten projekt, udostępniając kalendarz na swoim Facebooku, Twitterze, Instagramie…

Wystarczy skopiować i udostępnić u siebie ten link:
https://www.jestrudo.pl/kalendarz-2024-do-druku/


 

POBIERZ DARMOWY KALENDARZ 2024 DO DRUKU PDF

Kochasz planować na papierze?

W takim razie mam coś dla Ciebie!!

Pierwsze w Polsce narzędzie, które wesprze Cię na drodze do szczęśliwszego życia.

Dołącz do ponad 3200 kobiet!

 

DARMOWY KALENDARZ 2024 DO DRUKU – AUTORKA

Zupełnie przez przypadek kalendarz do druku stał się świetnym projektem do promowania młodych artystów. Tak było w poprzednich latach, jest i teraz. Ilustracje na każdy miesiąc kalendarza wykonała Kinga:

autorka kalendarza Kinga
Autorka kalendarza: Kinga Klisz

Hej! Z tej strony Kinga Klisz. Jestem młodą ilustratorką. W twórczości wykorzystuję żywe kolory i energiczne linie. Fascynuje mnie komiks, kaligrafia i ilustracja książkowa. Na co dzień studiuję projektowanie graficzne na ASP. Jestem miłośniczką języka francuskiego, którego się uczę od 10 lat. Moją pasją do wszystkiego co francuskie dzielę się na blogu (www.kartistique.pl).

Na moim instagramie staram się zarażać pozytywną energią i pokazywać kreatywny proces. W wolnych chwilach biegam, tańczę i piję dużo herbaty.
Cieszę się, że mogłam stworzyć dla Was kalendarz na 2024!

 

 

Tworzę ilustracje na zamówienie dla marek osobistych, firm i
klientów indywidualnych:
– ilustracje książkowe i okładkowe
– plakaty ilustrowane
– skład i oprawa graficzna ebooków
– ilustracje do produktów (np. opakowań kosmetyków, wzory na
tkaniny)
– krótkie animacje (np. do mediów społecznościowych)

Jestem na otwarta na różne projekty i pomysły :) Napisz do mnie i
razem stwórzmy coś pięknego!

https://kingaklisz.pl/

 

JAK DRUKOWAĆ KALENDARZ 2024

Kalendarz to starannie przygotowane pliki PDF, które z powodzeniem wydrukujesz na każdej domowej drukarce. Wystarczy pobrać darmowy plik PDF, zapisać na dysku komputera i kliknąć „drukuj”. Pamiętaj, by w opcjach drukowania wybrać najwyższą jakość druku kalendarza, by przez cały rok cieszyć się pięknymi ilustracjami w najlepszej odsłonie.

Rekomenduję drukować kalendarz na papierze w formacie A4, choć można też na A3 i A5 – nikt tego nie kontroluje :P Jeżeli zamierzasz kolorować karty kalendarza, wydrukuj kalendarz na odpowiednio grubym i matowym papierze.

Można też pójść krok dalej i wydrukować sobie kalendarz w drukarni, wraz z cudną okładką ;) Jeśli pragniesz najwyższej jakości, rozważ to.

kalendarz 2024 do druku
okładka kalendarza 2024 PDF

 

JAK KORZYSTAĆ Z KALENDARZA 2024

Regularnie :P

Mój wydrukowany kalendarz wisi na tablicy magnetycznej obok biurka – zapisuję w nim publikacje w social mediach. Jeśli wydrukujesz kalendarz w formacie A4, nie łudź się, że zmieścisz tam plan na życie ;) Wybierz konkretny cel darmowego kalendarza 2024 i notuj skrupulatnie postępy.

Kalendarz świetnie się sprawdzi także w roli takiego rodzinnego, powieszonego na lodówce, polecam wtedy wydruk A3. Możesz go także wkleić do swojego bullet journal, monitorować poranne treningi czy zajęcia na uczelni.

 

Fanom darmowych projektów do wydrukowania przypominam, że cały czas dostępny jest u mnie zestaw planerów do druku. Znajdziesz tam planner na dzień, tydzień, miesiąc, jest, i habit tracker, i jadłospis na tydzień.

 

Kto pobrał, ręka w górę! Niech Wam dobrze służy… 
Przyjemnego planowania w kalendarzu 2024!

 

__________
PS Jeśli ciekawy z Ciebie Rudzik, możesz podejrzeć, jak wyglądał mój darmowy kalendarz w 2020, kalendarz do druku 2019, kalendarz do druku 2018kalendarz PDF do druku 2017 i darmowy kalendarz 2016, od którego to wszystko się zaczęło…

5/5 - (7 votes)

DOŁĄCZ DO LISLETTERA

.
RÓB FANTASTYCZNE ZDJĘCIA TELEFONEM
ZADBAJ O SIEBIE Z POMOCĄ #DBALNIKA

CZYTAJ DALEJ:

Wartościowy artykuł? Udostępnij:

NAPISZ CO MYŚLISZ, SKOMENTUJ:

Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze