kalendarz 2018 do druku

Kalendarz 2018 do druku – pobierz PDF!

Rudziki drogie!! Po raz kolejny, na Wasze wyraźne życzenie, przybywam ze specjałem i mam dla Was kalendarz 2018 do druku! Super? Bardzo kobiece ilustracje, wygodny format PDF, wymiana wielu maili, a w efekcie piękny kalendarz zupełnie za darmo.

 

Dlaczego kalendarz 2018 do druku

Wiecie już, że dla mnie kalendarz to podstawa ogarniania rzeczywistości. Zapiski pomagają mi systematyzować priorytety, dzięki skrupulatności w oznaczaniu spotkań czy zobowiązań w kalendarzu, zawsze zdążę na czas. Zapisywanie zadań i ich oznaczanie, jako wykonane, daje mi też poczucie sprawczości, co jest bardzo bardzo istotne, nie tylko gdy pracuje się na własny rachunek.

Panikuję, gdy planner znika mi z oczu. Kartki pełne zapisków to też wolna głowa, a ja lubię czuć się lekko. Gdy jest czas na pracę, daję z siebie 100%, ale popołudniami, podczas relaksu i czasu spędzanego z bliskimi, nie muszę niczego notować w pamięci. Przed zaśnięciem nagłe zobowiązania nie podnoszą mi ciśnienia, bo wszystko już dawno spisałam, uporządkowałam i zaplanowałam w moim kalendarzu.

Dużo czasu spędzam przed komputerem, jednak kalendarz muszę mieć fizyczny, papierowy. A od 3 lat mam ich sztuk dwie. Pierwszy kalendarz to właściwie planner, w którym zapisuję wszystkie bieżące sprawy, wizyty rodziny i te u lekarza. Drugi to wydrukowany kalendarz z zeszłego roku, który trzymam w widocznym miejscu. To w nim rozpisuję posty na bloga. Lubię wybiegać z pracą o kilka miesięcy, lubię też wszystko widzieć (pozdrawiam wzrokowców!), więc taki estetyczny kalendarz obok biurka to moje must-have!

Wiem, że nie jestem jedyną osobą, która wersji na rok 2018 wręcz POTRZEBUJE. Dostałam od Was masę zapytań o kolejną wersję i oto jest!

kalendarz 2018 do druku

kalendarz 2018 do druku

 

Kalendarz 2018 do druku

 

Sprawa jest bardzo prosta, klikając przycisk “POBIERAM KALENDARZ 2018”, na dysku zapisze się gotowy kalendarz w formacie PDF. Za darmo! Możesz korzystać do woli, bazgrać, drukować po stokroć, ale mam jedną prośbę: jeśli kalendarz Ci się spodobał, dołącz do mojego newslettera, by już zawsze być na bieżąco. Nie martw się, zazwyczaj wysyłam 1-2 maili miesięcznie.

 

 

 

kalendarz 2018 do druku PDF
autor kalendarza do druku – lukslavv

Zupełnie przez przypadek kalendarz do druku stał się świetnym projektem do promowania młodych artystów. Tak było rok temu, jest i teraz. Ilustracje na każdy miesiąc wykonał Łukasz – na instagramie tworzący pod marką lukslavv.

Na moją prośbę zaprojektował grafiki, które “spodobają się Rudzikom” :) Ja jestem zachwycona, wniebowzięta i wyczekuję stycznia 2018!

Dajcie znać, czy kalendarz Wam się podoba i koniecznie obserwujcie dalsze działania Łukasza – z miesiąca na miesiąc poziom jego prac się podnosi, nie chcecie tego przegapić.

 

Jak drukować kalendarz

Kalendarz to starannie przygotowany plik PDF, który z powodzeniem wydrukujecie na każdej domowej drukarce. Wystarczy pobrać plik, zapisać na dysku komputera i drukować. Pamiętajcie, by w opcjach drukowania wybrać najwyższą jakość druku, by przez cały rok cieszyć się pięknymi ilustracjami w najlepszej odsłonie.

Rekomenduję drukować kalendarz na papierze w formacie A4.

kalendarz 2018 do druku
kalendarz 2018 PDF do wydruku

 

Co potem z kalendarzem

A więc bierzcie, drukujcie i obwieszajcie ściany, lodówki, tablice, a potem koniecznie pochwalcie się fotkami. Jeśli wrzucicie zdjęcia do social media, oznaczcie mnie @jestrudo, bym mogła pękać z dumy. Na IG oznaczcie też @lukslavv – będzie nam BARDZO miło.

Jeśli chcecie komuś polecić kalendarz, udostępnijcie mu link do tego wpisu. Nie wyrażam zgody na rozpowszechnianie bezpośredniego dostępu do kalendarza; to projekt darmowy, niekomercyjny, ale nie oznacza, że pozbawiony praw autorskich. Szanuj je. Nie zezwalam na korzystanie z kalendarza w celach komercyjnych, sprzedażowych; nie godzę się także modyfikacje treści i grafik.

darmowy kalendarz 2018 do druku

kalendarz 2018 do druku

kalendarz 2018 do druku

 

 

Fanom darmowych projektów do wydrukowania przypominam, że cały czas dostępny jest u mnie zestaw planerów do druku. Znajdziecie tam planer na dzień, tydzień, miesiąc, jest, i habit tracker, i jadłospis na tydzień.

To świetny moment, by przypomnieć Wam, że mam swój bank zdjęć. Aktualnie królują tam jesienno-zimowe tematy. Wpadajcie!

 

 

Przyjemnego planowania Kochani! Niech ten rok będzie tak cudny, jak te ilustracje ;)