kalendarz 2018 do druku

Kalendarz 2018 do druku – pobierz PDF!

Rudziki drogie!! Po raz kolejny, na Wasze wyraźne życzenie, przybywam ze specjałem i mam dla Was kalendarz 2018 do druku! Super? Bardzo kobiece ilustracje, wygodny format PDF, wymiana wielu maili, a w efekcie piękny kalendarz zupełnie za darmo.

 

Dlaczego kalendarz 2018 do druku

Wiecie już, że dla mnie kalendarz to podstawa ogarniania rzeczywistości. Zapiski pomagają mi systematyzować priorytety, dzięki skrupulatności w oznaczaniu spotkań czy zobowiązań w kalendarzu, zawsze zdążę na czas. Zapisywanie zadań i ich oznaczanie, jako wykonane, daje mi też poczucie sprawczości, co jest bardzo bardzo istotne, nie tylko gdy pracuje się na własny rachunek.

Panikuję, gdy planner znika mi z oczu. Kartki pełne zapisków to też wolna głowa, a ja lubię czuć się lekko. Gdy jest czas na pracę, daję z siebie 100%, ale popołudniami, podczas relaksu i czasu spędzanego z bliskimi, nie muszę niczego notować w pamięci. Przed zaśnięciem nagłe zobowiązania nie podnoszą mi ciśnienia, bo wszystko już dawno spisałam, uporządkowałam i zaplanowałam w moim kalendarzu.

Dużo czasu spędzam przed komputerem, jednak kalendarz muszę mieć fizyczny, papierowy. A od 3 lat mam ich sztuk dwie. Pierwszy kalendarz to właściwie planner, w którym zapisuję wszystkie bieżące sprawy, wizyty rodziny i te u lekarza. Drugi to wydrukowany kalendarz z zeszłego roku, który trzymam w widocznym miejscu. To w nim rozpisuję posty na bloga. Lubię wybiegać z pracą o kilka miesięcy, lubię też wszystko widzieć (pozdrawiam wzrokowców!), więc taki estetyczny kalendarz obok biurka to moje must-have!

Wiem, że nie jestem jedyną osobą, która wersji na rok 2018 wręcz POTRZEBUJE. Dostałam od Was masę zapytań o kolejną wersję i oto jest!

kalendarz 2018 do druku
kalendarz do druku na 2018 rok

kalendarz 2018 do druku

 

Kalendarz 2018 do druku

 

Sprawa jest bardzo prosta, klikając przycisk „POBIERAM KALENDARZ 2018”, na dysku zapisze się gotowy kalendarz w formacie PDF. Za darmo! Możesz korzystać do woli, bazgrać, drukować po stokroć, ale mam jedną prośbę: jeśli kalendarz Ci się spodobał, dołącz do mojego newslettera, by już zawsze być na bieżąco. Nie martw się, zazwyczaj wysyłam 1-2 maili miesięcznie.

 

 

 

kalendarz 2018 do druku PDF
autor kalendarza do druku – lukslavv

Zupełnie przez przypadek kalendarz do druku stał się świetnym projektem do promowania młodych artystów. Tak było rok temu, jest i teraz. Ilustracje na każdy miesiąc wykonał Łukasz – na instagramie tworzący pod marką lukslavv.

Na moją prośbę zaprojektował grafiki, które „spodobają się Rudzikom” :) Ja jestem zachwycona, wniebowzięta i wyczekuję stycznia 2018!

Dajcie znać, czy kalendarz Wam się podoba i koniecznie obserwujcie dalsze działania Łukasza – z miesiąca na miesiąc poziom jego prac się podnosi, nie chcecie tego przegapić.

 

Jak drukować kalendarz

Kalendarz to starannie przygotowany plik PDF, który z powodzeniem wydrukujecie na każdej domowej drukarce. Wystarczy pobrać plik, zapisać na dysku komputera i drukować. Pamiętajcie, by w opcjach drukowania wybrać najwyższą jakość druku, by przez cały rok cieszyć się pięknymi ilustracjami w najlepszej odsłonie.

Rekomenduję drukować kalendarz na papierze w formacie A4.

kalendarz 2018 do druku
kalendarz 2018 PDF do wydruku

 

Co potem z kalendarzem

A więc bierzcie, drukujcie i obwieszajcie ściany, lodówki, tablice, a potem koniecznie pochwalcie się fotkami. Jeśli wrzucicie zdjęcia do social media, oznaczcie mnie @jestrudo, bym mogła pękać z dumy. Na IG oznaczcie też @lukslavv – będzie nam BARDZO miło.

Jeśli chcecie komuś polecić kalendarz, udostępnijcie mu link do tego wpisu. Nie wyrażam zgody na rozpowszechnianie bezpośredniego dostępu do kalendarza; to projekt darmowy, niekomercyjny, ale nie oznacza, że pozbawiony praw autorskich. Szanuj je. Nie zezwalam na korzystanie z kalendarza w celach komercyjnych, sprzedażowych; nie godzę się także modyfikacje treści i grafik.

darmowy kalendarz 2018 do druku

kalendarz 2018 do druku

kalendarz 2018 do druku
kalendarz do druku na 2018 rok

 

 

Fanom darmowych projektów do wydrukowania przypominam, że cały czas dostępny jest u mnie zestaw planerów do druku. Znajdziecie tam planer na dzień, tydzień, miesiąc, jest, i habit tracker, i jadłospis na tydzień.

To świetny moment, by przypomnieć Wam, że mam swój bank zdjęć. Aktualnie królują tam jesienno-zimowe tematy. Wpadajcie!

 

kalendarz do druku na 2018 rok
kalendarz do druku na 2018 rok
kalendarz do druku na 2018 rok
kalendarz do druku na 2018 rok

 

Przyjemnego planowania Kochani! Niech ten rok będzie tak cudny, jak te ilustracje ;)

Rate this post