za darmo kalendarz 2016 do druku

Kalendarz 2016 do druku

Kochani! Mam dla Was coś specjalnego! Mój autorski kalendarz 2016 do druku! Jej! :) Wygodny format PDF, kobiece wzornictwo, godziny fajnej pracy, a w efekcie piękny kalendarz zupełnie za darmo.

Zakup kalendarza/plannera to dla mnie zawsze duże przedsięwzięcie, bo wymaga konkretnego riserczu, a ostatecznie i tak idę na jakieś kompromisy. Tak było w styczniu, niemalże rok temu. O ile udało mi się dopaść kalendarz A5, który z jednej strony ma cały tydzień, a po drugiej pustą kartkę, tak sam w sobie jest brzydki i brakuje mu kart, gdzie rozpisany byłby cały miesiąc. Stąd zrodziła się u mnie potrzeba dodatkowego kalendarza w formacie A4, w którym mogłabym sobie zapisywać sprawy około blogowe, na cały miesiąc. I niestety internet wiał pustkami. Po zdecydowanie zbyt długim czasie dokopałam się do czegoś logicznego na Pinterest. Dlatego w tym roku tupię nogą (czytaj: piórkiem o tablet graficzny) i przedstawiam Wam mój autorski kalendarz 2016.

kalendarz 2016 do druku w formacie PDF

 

KALENDARZ 2016 DO DRUKU

Sprawa jest bardzo prosta, klikając poniższy guzik, pobierasz gotowy kalendarz w formacie PDF. Za darmo. Możesz korzystać do woli, bazgrać, drukować po stokroć, ale mam jedną prośbę: jeśli kalendarz Ci się spodobał, kliknij proszę poniższy facebookowy przycisk i poleć artykuł znajomym. To pomoże dotrzeć mi do większej ilości osób. Bardzooo dziękuję! ;]

Sporo tu ostatnio nowych osób, więc od razu przypomnę, że na Jest Rudo udostępniam Wam także darmowe zdjęcia. Na blog, pulpit czy do pogapienia się.

Z niecierpliwością czekam na info, czy mój pomysł jest w dechę, czy raczej od czapy? (takie mam młodzieżowe słownictwo, a co!) Swoją drogą powiem Wam, że nie spodziewałam się, że kalendarz DIY to taki zżeracz czasu! Bardzo musiałam się pilnować z tymi numerkami w odpowiednich kolumnach, moje artystyczne ja cały czas chciało dojść do głosu, rozrzucają je bez ładu i składu, pomijając niektóre lub zupełnie zamieniając dni tygodnia. Cudem powstrzymałam się też od ozdobienia każdej karty jakąś sową, lisem czy innym borsukiem. Zwierzaki są mega słodkie, zwłaszcza w wersji light – w formacie psd.

Jeśli nie jesteście przekonane czy drukować, zerknijcie na kalendarz w akcji! Wyjątkowo nieskromnie się zakochałam :)

kalendarz 2016 pdf do druku

kalendarz 2016 pdf do druku

kalendarz 2016 pdg do druku

kalendarz 2016 pdf do wydruku

Ikony, które zdobią poszczególne karty kalendarza, zostały pobrane z  www.flaticon.com.

Rate this post