kobiecy kalendarz PDF

Kalendarz 2019 do druku

Coś Wam powiem – ten kalendarz 2019 do druku to jest magia w czystej postaci! Uwielbiam go od pierwszej sekundy, gdy tylko zobaczyłam wstępny szkic. W tym roku jest to dla mnie projekt szczególny. Kalendarz został stworzony pod hasłem SIŁA JEST KOBIETĄ. Przez wspaniałą artystkę dla cudownych kobiet – dla Was.

 

To, co wspólnie przygotowałyśmy zwali Was z krzeseł, a szczeny będziecie musiały szukać na parterze. Cieszę się, że już od kilku lat mogę Was zaskakiwać coraz to innym kalendarzem do wydruku. Jest to projekt w pełni niekomercyjny, a dzięki swoim zasięgom mogę wspierać młodych, zdolnych, utalentowanych, wspaniałych… no wiecie, polskich artystów po prostu!

 


Co ważne, Ty też możesz wesprzeć ten projekt, udostępniając kalendarz na swoim Facebooku, Twitterze, Instagramie…

Wystarczy skopiować i przesłać ten link:

  https://goo.gl/77wDF1 


 

 

Kalendarz 2019 do druku

Siła Jest Kobietą

 

Tym razem twarzą każdego miesiąca została kobieta, którą bardzo cenię. Kobieta, która działa w świecie online i robi rzeczy niesamowite! Zdobywa swoje szczyty, pokonuje doliny. Wspiera. Edukuje. Dzieli się smutkami i radościami. Inspiruje setki, tysiące kobiet do zmiany na lepsze, większej wiary w siebie, w swoje umiejętności i możliwości.

okładka kalendarza do druku
okładka kalendarza 2019

 

Twarze kalendarza 2019 do druku

Do tych z Was, które nie znają tych wspaniałych kobiet: możecie potraktować kalendarz jako zbiór ciekawych postaci i w wolnych chwilach zapoznać się z twórczością każdej z nich. Naprawdę warto! Ponadto kalendarz jest tak piękny, że nawet nie znając historii Silnych Kobiet, będziecie odczuwać ogrom przyjemności korzystając z niego na co dzień.

Mówię to ja – naczelna estetka polskiego internetu.

 

Okej, a więc lista osób, które będą na Was spoglądały w 2019 roku z kart kalendarza:

 

 • Simplicite – Kasia prowadzi największy polski blog o minimalizmie. Jest autorką książki Chcieć mniej, dzięki której wiele Polek zmieniło swoje nastawienie do gromadzenia rzeczy. Prywatnie moja przyjaciółka, a poznałyśmy się właśnie dzięki… blogowaniu w 2014 roku, na mojej pierwszej blogowej konferencji Blog Forum Gdańsk ;)

 

 • Fashionelka – czy Elizę trzeba komuś przedstawiać? Dla mnie to ogromna inspiracja w tym internetowym świecie. Śledzę ją od lat i zachwycam się metamorfozą, jaką przeszła. To już od dawna nie jest blog modowy. Eliza jest marką samą w sobie i to marką wartą naśladowania.

 

 • Wittamina – Arlena Witt zapewne jest Wam znana z kanału Po cudzemu, który prowadzi na YouTube już od kilku lat. Uczy angielskiego setki tysięcy osób, wydała też podręcznik do nauki angielskiej gramatyki. Ja uwielbiam Arlenę za jej dystans do siebie i poczucie humoru, które bardzo mi odpowiada.

 

 • Red Lipstick Monster – jeśli zaglądacie czasem na YT, to na pewno znacie twórczość Ewy. Dla mnie to kobieta – petarda! Zaczynając od jej koloru włosów, przez osobowość, po to, co widzimy na zewnątrz, a więc osiągnięcia. Człowiek, którego należy śledzić, nawet jeśli nie interesujecie się tematyką beauty. Nie kłócić się, tylko wpadać i dawać suba.

 

 • Jest Rudo – to ja, to ja! Marta uparła się, bym pojawiła się w tym kalendarzu. Wybrałam więc maj, bo to miesiąc moich urodzin. To dla mnie wielka sprawa, że będę na Was spoglądać z jednej z kart kalendarza. W jakże zacnym gronie!

 

 • Codziennie fit – odpowiada za wiele moich zakwasów i przekleństw, gdy próbuję wstać z łóżka. Prywatnie Marta to świetna babka, która mobilizuje do ruchu inne świetne babki – swoje czytelniczki i widzki, poprzez kanał na YT.

 

 • Tekstualna – Monikę zaczęłam obserwować, gdy ona zaczęła od nowa. Silna. Świadoma siebie kobieta, której teksty łykam, jak młody pelikan. Uwielbiam odniesienia do pomidorowej i tak jak ona, kocham masło… Potrafi mnie wzruszyć swoimi spostrzeżeniami, jak nikt inny. I mam takie poczucie, że fajna z niej dziewczyna.

 

 • Ania Maluje – jeśli miałabym wskazać osobę, której najwięcej zawdzięczam w tym blogowym świecie, to byłaby to właśnie Ania. Na samym początku poleciła mój blog swojej publiczności, dzięki czemu dostałam mega kopa na starcie. O tym Ania pewnie wie. To, o czym nie wie, to jak wiele razy jej teksty dały mi siłę. Niejednokrotnie podważałam swój status quo po przeczytaniu przemyśleń autorki. Cieszę się, że są w Polsce takie osoby, jak ona.

 

 • Twoje DIY – Kasia to tytan pracy. Mróweczka, która uwija się między jednym projektem, a drugim. Pełen podziw za to, że znalazła swój świat, w którym tak wspaniale się realizuje.

 

 • Cammy – Kamilę poznałam, gdy wspólnie robiłyśmy literacki kalendarz dla klienta. Urzekła mnie jej… dusza. Cudownie ciepła, wrażliwa kobieta. O niesłychanym stylu ubierania się i patrzenia na świat. Bardzo polecam jej teksty i oczywiście Instagram, by nakarmić oczy.

 

 • Pani Swojego Czasu – jeśli kiedykolwiek miałyście problem z organizacją siebie w czasie, wbijajcie do Oli. Mam takie poczucie, że Olę już każdy zna i nie muszę pisać za wiele, jednak chciałabym jej podziękować za to ile wiedzy puszcza w świat. Uwielbiam energię tej cudownej kobiety! Pasja, zaangażowanie i charyzma wylewają się z każdego, nawet najkrótszego zdania.

 

 • Dr Lifestyle – Monika to dietetyk z pasją i z pasji. Nie tylko do zdrowego trybu życia, ale także do dużej ilości wina. I właśnie na jej blogu dowiecie się, jak zgrabnie połączyć miłość do dobrego jedzenia z chęcią wciśnięcia się w TE jeansy. Znam Monikę prywatnie, jak wszystkie bohaterki kalendarza zresztą, i ręczę, że jest to profesjonalistka w każdym calu. A przy tym cudowny człowiek!

 

kalendarz do wydrukowania

kalendarz na 2019 rok podgląd
podgląd na cudny i ultrakobiecy kalendarz

 

 

 

Kalendarz 2019 do pobrania i wydrukowania

 

Sprawa jest bardzo prosta, klikając poniższy przycisk, na dysku zapisze się gotowy kalendarz. Do wyboru dwa formaty: PDF oraz PNG. Za darmo!

Możesz korzystać do woli, bazgrać, drukować po stokroć… ;)

Jeśli kalendarz Ci się spodobał, może masz ochotę dołączyć do mojego newslettera, by już zawsze być na bieżąco? Nie martw się, nie cierpię spamu i zazwyczaj wysyłam 1-2 maili miesięcznie.

 

 

 

 

 

Autorka ilustracji

Za oprawę graficzną i stworzenie ilustracji odpowiada w tym roku Marta, znana w sieci pod marką szuflada.mART.

Od dawna śledzę ją na Instagramie i zachwycam się stylem, który sobie latami wypracowała. Myślę, że jak tam zajrzycie, przepadniecie!

 

autorka kalendarza - Marta
Marta o sobie:

 

Żyją we mnie dwie natury: techniczna, z czarnobiałymi liniami i estetyczna, kolorowa. Doceniam i delektuję się sztuką w różnej formie (film, teatr, muzyka i śpiew), ale artystyczna natura nie przeszkadza mi w zagłębianiu się w ścisłą informatykę, którą studiuję. Moim kultowym zajęciem jest wymyślanie sobie jakiegoś projektu i konsekwentne dążenie do jego wykonania. Gdy widzę w czymś cel, mogę siedzieć nad nim godzinami, nie czując upływu czasu. Gdybym miała się określić trzema słowami wybrałabym: kreatywna, wszechstronna i ambitna.

 

 

Dajcie znać, czy kalendarz Wam się podoba i koniecznie obserwujcie dalsze działania Marty.

 

 

Jak drukować kalendarz

Kalendarz to starannie przygotowane pliki PDF i PNG, które z powodzeniem wydrukujecie na każdej domowej drukarce. Wystarczy pobrać plik, zapisać na dysku komputera i drukować. Pamiętajcie, by w opcjach drukowania wybrać najwyższą jakość druku kalendarza, by przez cały rok cieszyć się pięknymi ilustracjami w najlepszej odsłonie.

Rekomenduję drukować kalendarz na papierze w formacie A4. Można też pójść krok dalej i wydrukować sobie kalendarz w drukarni, wraz z cudną okładką ;)

darmowy kalendarz do druku
kalendarz 2019 do druku – lipiec 2019

 

 

Darmowy dodatek!

W tym roku szuflada.mART przygotowała dla Was wspaniały bonus. Są to karty z celami do wydrukowania w formacie PNG. Na każdy miesiąc! Oczywiście w 100% spójne ze stylem kalendarza. Moja natura estetki została zaspokojona, aż miło!

kalendarz na 2019 rok
cele na każdy miesiąc – darmowy dodatek do kalenadarza

 

 

Co potem z kalendarzem do druku

A więc bierzcie, drukujcie i obwieszajcie ściany, lodówki, tablice, a potem koniecznie pochwalcie się fotkami. Jeśli wrzucicie zdjęcia do social media, oznaczcie mnie @jestrudo, bym mogła pękać z dumy. Na IG oznaczcie też @szuflada.mart– będzie nam BARDZO miło.

Jeśli chcecie komuś polecić kalendarz, udostępnijcie mu link do tego wpisu:

  https://goo.gl/77wDF1  

 

darmowy kalendarz do druku na 2019 rok

 

 


Nie wyrażam zgody na rozpowszechnianie bezpośredniego dostępu do kalendarza. Jest to projekt darmowy, niekomercyjny, ale nie oznacza to, że jest pozbawiony praw autorskich. Szanuj je!


 

Fanom darmowych projektów do wydrukowania przypominam, że cały czas dostępny jest u mnie zestaw planerów do druku. Znajdziecie tam planner na dzień, tydzień, miesiąc, jest, i habit tracker, i jadłospis na tydzień.

To świetny moment, by przypomnieć Wam, że mam swój bank zdjęć. Wpadajcie!

 

 

Bierzcie i drukujcie z tego wszyscy! ;)