instagram na komputer

INSTAGRAM na komputer

Wiecie, że ze mnie insta-girl, co nie? Dlatego śpieszę z alternatywą: Instagram na komputerze, a dokładniej, jak dodać zdjęcia na Instagram z komputera. Jest czad!

Idea aplikacji Instagram urzekła mnie ze względu na swoją prostotę, później zakochałam się w filtrach. Ostatecznie dzięki Instagramowi robię wiele zdjęć telefonem, często dokumentując momenty, podczas których nie mam przy sobie mojej wielkiej canonowskiej krowy. Czy jest coś fajniejszego, niż zdjęcia wcale nie szarej codzienności..? Dziś chciałabym zaprezentować Wam tę opcję: Instagram na komputer.

 

To, czy pomysł ma sens i jak bardzo kłóci się z pierwotnymi założeniami aplikacji, pozostawiam Wam do oceny. Myślę, że to może być świetna alternatywa dla osób, których jakość aparatu w telefonie pozostawia wiele do życzenia.. Teraz instruktaż.

 

Zobacz też poradnik jak robić dobre zdjęcia telefonem.

 

Poniżej zbiór odpowiedzi jak dodawać zdjęcia na Instagram prosto z komputera, jak zainstalować darmowy program na komputerze i jeszcze kilka innych. Zapraszam!

 

Instagram na komputer

1. Pobierz emulator androida (ja korzystałam z BlueStacks), zainstaluj według instrukcji. EDIT! Dostałam info, że wraz z programem ściąga się trojan. Mój antywirus nic takiego nie wyłapał, ale lojalnie ostrzegam.

 

2. Otwórz program, zaloguj się na swoje konto google.

instagram na komputerze

3. Odszukaj WYSZUKIWARKĘ, wpisz Instagram, zainstaluj go na komputerze, poprzez wciśnięcie zielonego przycisku INSTALUJ (install).

instagram na komputerze

 

instagram na komputer - logowanie

instagram na komputerze

4. Wciąż pozostając w programie BlueStacks, zaloguj się (ewentualnie zarejestruj) na swoje instagramowe konto przez komputer.

 

5. Już powinieneś rozpoznawać okienko! Wygląda identycznie jak instagram w telefonie.
instagram na komputerze | jak zainstalować

 

Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera

 

6. Przejdź do opcji dodania zdjęcia (niebieski aparacik w dolnym menu), wybierz PICK FROM WINDOWS, odszukaj wybrane zdjęcie na komputerze. Zdjęcia można dodać także bezpośrednio z wbudowanej kamerki internetowej, ale tutaj nie ręczę za efekty ;]

jak zainstalować instagram na komputerze
jak dodać zdjęcie na instagram z komputera

7. Ciesz się wszystkimi możliwościami aplikacji na swoim komputerze!

jak zainstalować instagram na komputer

Mam nadzieję, że post będzie dla Was przydatny. Sama do niedawna nie miałam pojęcia, że można dodać zdjęcie na Instagram z komputera.
Za pomocą BlueStacks możesz korzystać ze wszystkich dobrodziejstw sklepu, a więc ebooków, gier i aplikacji. Dobrej zabawy!

 

Zapraszam Cię do polubienia mojego instagrama!

 

instagram na komputer

Pomogłam? Masz już swój Instagram na komputerze? Dodajesz zdjęcia prosto z komputera?

Warto przeczytać: