tła na facebook z cytatami

Tła na facebooka

Świetna fryzura, dodaje Ci seksapilu. – mówię do mojej pięknej przyjaciółki, która dziś wyjątkowo uczesała się zupełnie inaczej.
No coś Ty! Muszę jeszcze schudnąć z milion-pięćset!

No właśnie.

Był taki ważny dla mnie tekst, który być może okaże się i dla Ciebie czymś więcej. Tekst o takim typie skromności, który należy wykreślić, wyeliminować, wyrzucić, pognieść, pozbyć się raz na zawsze. Należy konkretnie i permanentnie pieprzyć skromność! Jeden wpis jednak nie wystarczy. Zorganizowałam więc wyzwanie Być Kobietą, żeby nalitośćboską zająć się wreszcie sobą, tupnąć nóżką, nie gotować, a malować paznokcie, pić drinki w ilości nieprzyzwoitej i czytać nierozwojową prasę. Tak też zrobiłam, ale, że pamięć mam raczej kiepską, zdarza mi się o sobie zapomnieć. Zwyczajnie. Postanowiłam więc stworzyć coś, co przypomni mi, Tobie, nam wszystkim, jakie fajne jesteśmy. A co więcej, nie boimy mówić się o tym głośno.

Mam dla Was Kobity kochane darmowe tła na facebooka. W wyjątkowo kobiecych kolorach, z wyjątkowo pięknymi hasłami. To nie jest manifest, to nie feminizm, to dbanie o siebie i podkreślanie własnej wartości, unikalności. Liczę, że w kryzysowych chwilach spojrzysz na ten cover i zrozumiesz, że przecież jesteś fajna!

Tła do pobrania

darmowe tła na facebook po polskuPOBIERZ

TŁO NA FACEBOOK

POBIERZ

tło na fb za darmo cytaty po polsku

POBIERZ

darmowe tła na facebook po polsku

POBIERZ

 

Pliki są w formacie sRGB z rozszerzeniem PNG, zostały także odpowiednio wykadrowane, więc jedyne co musisz zrobić, to kliknąć w powyższy link POBIERZ, prawym klawiszem myszy kliknąć w obrazek i wybrać ZAPISZ OBRAZEK JAKO.

 

Ale to jeszcze nie koniec!

Utworzyłam podstronę DARMOWE DODATKI, objętą hasłem, na której znajdziecie wszystko to, co do tej pory udostępniałam za free na blogu, a także dodatkowe materiały, których nie planuję puszczać przed szerszą publikę. Jest to mój ukłon w stronę subskrybentów newslettera, którzy już wczoraj otrzymali hasło. Oczywiście wciąż można dopisać się do listy i uzyskać nielimitowany dostęp do gratisów.

darmowe dodatki do bloga

 

Tak więc wraz z hasłem, otrzymujesz także dostęp do aż 10 darmowych teł na facebooka. Jestem ciekawa, które z nich najbardziej przypadnie Wam do gustu..? Przyjemnego użytkowania Kochani!

darmowe tła na fb

 

A tak to wygląda w praktyce!

cytaty dla kobiet tło na fb

Jesteś fajna? Udostępnij innym fajnym babkom!