akcje do ps

Otwieramy sklep!

Uhuhu, Kochani! Oficjalnie, daję znać – już wkrótce otwieramy sklep. Cudny, miodny i bardzo mój. Nasz. Miłośnicy fotografii będą zachwyceni!

[Uwaga! Post ten może obfitować w nadmiar wykrzykników!]

Biorąc pod uwagę ostatnie miesiące, bałam się, że ten moment nie nadejdzie już nigdy! Prace trwały w nieskończoność… i nie będę ten-teges owijać, chwilami miałam zajebiście dość. Dlatego dziś, gdy mogę wszem i wobec ogłosić OTWIERAM SKLEP, trochę nie wierzę, a trochę czuję się, jak pijana. Subskrybenci newslettera wiedzą już co się święci od dobrych kilku dni (przecież obiecałam priorytetowy dostęp do ważnych treści!) i dziękuję każdemu, kto mi na tego maila odpisał i wsparł. Po ludzku. To było mega!

 

SKĄD TEN POMYSŁ

Zupełnie nie pamiętam, jak to się zaczęło, za to doskonale wiem kiedy – listopad 2014. Musiał minąć niemalże rok, nim pierwsze produkty ujrzą światło dzienne. Kupa czasu. Od tamtego momentu zmieniło się dosłownie wszystko! Sposób realizacji, nazwa, kraj dystrybucji, moje miejsce zamieszkania, a nawet sam produkt! Oryginalnego pomysłu jednak nie odrzuciłam, po prostu jeszcze leżakuje, jak dobry ser, lubcie dojrzałe sery? :)

 

CO?

Taram, taram! Z wielką przyjemnością i jeszcze większym strachem informuję, że pierwszym produktem w sklepie będą… akcje do Photoshopa. Wielokrotnie udostępniałam na blogu za free kolorowe filtry do Photoscape (krzywe), były też i akcje do PS. Oba te produkty cieszyły się Waszym dużym zainteresowaniem, zostały pobrane tysiące razy. Tym razem jednak dałam czadu i tak powstało gotowe narzędzie do profesjonalnej obróbki. Jeśli nie wiesz co to są akcje i jak z nich korzystać, nie martw się! Poniżej wyjaśniam.
W Stanach czy UK takich sklepów jest na pęczki, a akcje schodzą lepiej niż najświeższe croissanty, ale jeśli dobrze odrobiłam swoją pracę domową… jestem pierwsza w Polsce.

 

JAK TO DZIAŁA

Akcje to narzędzie o tyle genialne, że pozwala oszukać czas.

Jednym kliknięciem uzyskujesz kompleksową obróbkę swojej fotografii, a w gratisie masę czasu! Ponadto akcje potrafią świetnie “zatuszować” brak znajomości zaawansowanych funkcji w programie Photoshop, nie musisz miesiącami ślęczeć przed komputerem, ucząc się konkretnych efektów, bo u nas dostaniesz wszystko na tacy (ekhem, w pliku) :).
Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak możesz przetestować akcje ZA DARMO.

akcje do photoshopa

 

DLA KOGO

Te akcje są dla Ciebie, jeśli pasujesz do choć jednego opisu:

  • Jesteś początkującym fotografem, który nie wypracował jeszcze swojego autorskiego stylu.
  • Chcesz robić ładne zdjęcia, ale brakuje Ci czasu na naukę obróbki.
  • Nie znasz się na programach graficznych i obróbce.
  • Jesteś blogerem i zależy Ci, aby zdjęcia przyciągały czytelników.
  • Masz dzieci i chcesz zatrzymać piękne wspomnienia w najlepszym stylu. Domowe albumy będą Ci wdzięczne!
  • Sprzedajesz w sieci i nie wiesz, jak podnieść jakość fotografii lub nadać im “tego czegoś”.

Jeżeli jednak sprawnie poruszasz się w czeluściach Photoshopa i nie masz problemów z tworzeniem wymarzonych efektów, to nie jest produkt dla Ciebie.

 

CZYM SĄ AKCJE I JAK ICH UŻYWAĆ

Korzystałeś kiedyś z filtrów na Instagram? Akcje to takie dużo bardziej zaawansowane filtry, które jednym kliknięciem, diametralnie odmieniają całe zdjęcie. Koniec z szarymi, nudnymi fotami!
Do każdego zestawu akcji dołączona jest szczegółowa instrukcja w formacie PDF, ponadto pracuję także nad wideo instruktażowym, aby pokazać Wam, jak wycisnąć z każdej akcji 200%.

 

NEWSLETTER + DARMOSZKI

Chciałabym oddzielić blog od sklepu, nie wszyscy Czytelnicy rudego bloga muszą też być fanami tworzonych przeze mnie produktów, dlatego stworzyłam osobny, sklepowy newsletter, w którym dostaniesz:

– 3 darmowe akcje na start, do przetestowania
– informacje o produktach i zniżkach, gdy tylko wystartujemy
– co miesiąc: poradniki fotograficzne lub dodatkowe, ekskluzywne akcje. Za free!

 

[readolog_button btn_style=” large” btn_color=”grey” btn_text=”Chcę akcje testowe!” btn_url=”http://mojszop.us11.list-manage1.com/subscribe?u=ac63774c16dfb77fa9b3220ee&id=60a82575a8″ btn_target=”_blank” ][/readolog_button]

akcje do photoshopa atn

To teraz powiedz mi… co myślisz? Z góry dziękuję!