Darmowe krzywe do Photoscape

Z obróbką zdjęć jest u mnie trochę jak z garderobą – zmienia się sezonowo, choć pewne elementy pozostają nietknięte. Ostatnio zawładnęły mną szarości, lubię takie rozmydlone czernie, subtelne nasycenie barw, lekkie przejścia. Dlatego też przygotowałam dla Was 4 darmowe krzywe do Photoscape, zwane także filtrami.

Krzywa FRESH świetnie wygląda na totalnie nieobrobionych zdjęciach – ładnie rozjaśnia skórę, wygładza niedoskonałości. Bardzo przypadła mi do gustu nakładana na zdjęcia przedmiotów, martwej natury, czy tak zwanych durnostojek. MILKY darzę bezwarunkową miłością, ot tak. Natomiast krzywa CHOCOLATE i MOON stoją po przeciwnych stronach barykady. Gdybym miała adoptować tylko jedną, byłby to księżyc.
darmowe krzywe do photoscape
JAK POBRAĆ KRZYWE
Całość spakowałam w plik RAR, a więc potrzebujecie programu do rozpakowania (np. WinRAR). Plik wylądował na dysku google:
KRZYWE Z SZAROŚCIĄ
Brakiem podglądu się nie przejmujcie, plik można pobrać klikając w niebieski przycisk, albo w strzałkę u góry strony.
JAK ZAINSTALOWAĆ KRZYWE
Punkt po punkcie jak zainstalować krzywe napisałam pod pierwszym wpisem tego typu. Gdybyście napotkali jakieś dodatkowe problemy, piszcie w komentarzach, choć zakładam, że wszystko powinno śmigać.
darmowe krzywe do photoscape
Jeżeli jest na sali ktoś, kto jeszcze o tym programie nie słyszał, odsyłam do wpisu o podstawach Photoscape.
Jeśli nie chcesz przegapić kolejnego tutorialu fotograficznego, czy darmowych krzywych, polecam Ci polubienie mojego profilu na fb, a jeszcze lepiej, jak w przypływie wdzięczności za filtry, klikniesz OTRZYMUJ POWIADOMIENIA:
Często gęsto jestem też na instagramie. ;]

Chcesz bezpłatnie przetestować moją akcję do Photoshopa?

Zapisz się do newslettera i odbierz gotową akcję, która odmieni Twoje zdjęcie w kilka sekund!

.
Pobrane? No ta ja się pytam, która jest Wasza ulubiona?
Więcej darmoszek: