darmowe filtry do photoshopa

Darmowe krzywe do pobrania – Photoshop i Photoscape

Cześć Kochani! Powróciliście już do codzienności czy wciąż się majówkujecie? :) W tym roku nie udało nam się skorzystać i odpocząć – nawał pracy i niefortunna pogoda pokrzyżowały nam relaks, ale przynajmniej internet i komputer były w zasięgu, więc miałam szansę napisać (i stworzyć!) coś fajnego: CZARNO-BIAŁE KRZYWE DO POBRANIA, czyli darmowe filtry do Photoshopa i Photoscape.

Osobiście wolę  filtry do Photoshopa – bardziej zaawansowane narzędzia pozwalają stworzyć ciekawsze efekty, niemniej jednak mam nadzieję, że każdy chętny znajdzie tu coś dla siebie. Starałam się! :)

Jeśli jesteście zainteresowani błyskawiczną przeróbką zdjęć, za pomocą akcji do Photoshopa, wystarczy kliknąć w baner poniżej, by przenieść się na stronę z akcjami.

akcje photoshop

Ważne: darmowe dodatki, jak np. filtry i krzywe, już niedługo będą dostępne TYLKO DLA SUBSKRYBENTÓW NEWSLETTERA, dlatego jeśli jesteście zaintersowani, gorąco Was zachęcam do zapisania się. Wystarczy wpisać swój adres e-mail w okienku dostępnym w pasku bocznym lub poprzez formularz.

 

Darmowe filtry do Photoshopa

 

By móc skorzystać z tych darmowych akcji, potrzebujesz Photoshopa. KUP GO w niższej cenie. W pakiecie jest taniej!

 

Poniżej trzy darmowe akcje do Photoshopa, aby je pobrać, wystarczy kliknąć w poniższy link i zainstalować u siebie. Jak to zrobić już wyjaśniałam. W razie niejasności, śmiało pisz w komentarzu. Oczywiście będę także bardzo wdzięczna za feedback.

POBIERZ AKCJE

A tutaj już przykładowe efekty:

czarno białe akcje Photoshop - darmowe filtry

darmowe filtry do photoshopa - akcje

 

Chcesz bezpłatnie przetestować moją akcję do Photoshopa?

Zapisz się do newslettera i odbierz gotową akcję, która odmieni Twoje zdjęcie w kilka sekund!

.

Darmowe krzywe do Photoscape

Tak jak wyżej, aby pobrać krzywe do Photoscape, wystarczy kliknąć w poniższy link. Plik ma format .zip, więc wymaga rozpakowania, ale jestem przekonana, że wiecie co i jak, w przeciwieństwie do mnie :P

POBIERZ KRZYWE

Tak to wygląda w praktyce. C1 jest moją ulubioną, rozbielone czernie i przygaszone biele.. ach, rozmarzyłam się :)))

darmowe filtry do photoshopa

darmowe filtry do photoshopa i photoscape

Pełna instrukcja, wraz z wyjaśnieniem czym są krzywe, jak je zainstalować i jak używać, znajduje się tu. Skoro wiesz już, czym są darmowe filtry do Photoshopa, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podzielić się dobrą nowiną ze znajomymi! :)

 

gdzie kupić photoshopa