minimalistyczne tapety na pulpit akwarele

Minimalistyczne tapety na Dzień Dziecka

Nie wiem, jak to u Was wygląda, ale moje dzieciństwo nie ma terminu ważności. Dlatego też nie straszny mi kolor różowy, gumy balonowe i spędzanie czasu na placach zabaw. Dziś przygotowałam dość minimalistyczne, ale jakże urocze tapety na pulpit, z okazji Dnia Dziecka właśnie. Na samym końcu znajdziecie jeszcze super rabat.

Ze względu na sporą obecność tak zwanej negative space (pusta przestrzeń), tapety sprawdzą się na wielu różnych wyświetlaczach, a co jeszcze fajniejsze, także na telefonach komórkowych czy tabletach. Mało tego, zwierzaki zgodziły się też służyć Wam jako tło na Facebooku czy Twitterze!

minimalistyczne tapety na pulpit akwarele

 

Tapety na pulpit akwarele

Motywem przewodnim są słodkie zwierzątka, a główną techniką “akwarele”. Bardzo lubię takie słodziaki, a wiem, że Wy lubicie efekt farb wodnych ;) Spokojnie, nie ma się czego wstydzić! Przypominam, że dorosłość jest przereklamowana. Dziś więc odstawiamy ją na bok i cieszymy się słodkimi tapetami. Zero obciachu, zero wyrzutów sumienia.

 

Dla każdego

Aby pobrać akwarelowe tapety, wystarczy kliknąć w grafikę lub poniższy link.

minimalistyczne tapety na pulpit akwarele   minimalistyczne tapety na pulpit akwarele

POBIERZ TAPETĘ Z KOTAMI                                                     POBIERZ TAPETĘ Z OWCĄ

 

Dla subskrybentów newslettera

Subskrybenci mają łatwiej, fajniej i więcej, bo dla nich mam aż 4 darmowe akwarelowe tapety na pulpit.

Wszystkie spakowane w jeden zgrabny plik, znajdziecie na tajnej podstronie z darmowymi dodatkami. Warto tam czasem zaglądać, uzbierała się już całkiem pokaźna biblioteka. Są darmowe akcje do PS, filtry, poradniki i jeszcze więcej tapet.

Hasło do Darmowych Dodatków dorzucam regularnie do newslettera.

 

Nic straconego!

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć do grona subskrybentów w tej chwili i zyskać dostęp do tych wszystkich fajnych rzeczy.

Warto to zrobić, bo aktualnie osoby na mojej liście dostają także w gratisie ebook – poradnik fotografii Jak wreszcie ogarnąć podstawy i zacząć robić lepsze zdjęcia. Swoją drogą, publikacja rozchodzi się jak te przysłowiowe świeże bułeczki. ;)

 

Liczę, że akwarelowe tapety sprawią Wam radość. Dużo radości ;)

Oceń post!