podstawy fotografii | ebook PDF za darmo

Podstawy fotografii

Jeśli tak jak ja kochasz fotografię, mam dla Ciebie podstawy fotografii zamknięte w jeden zgrabny ebook. To kilkadziesiąt stron czystej wiedzy, przedstawionej najprościej. Teraz udostępniam go zupełnie za darmo! Jedyne na co liczę, to że puścisz wieść dalej w świat. To jak, umowa stoi? ;)

twitter-button

Podstawy fotografii – darmowy ebook

podstawy fotografii

WAŻNE:

Wszyscy aktualni subskrybenci newslettera otrzymali dostęp do ebooka w dzisiejszym, porannym mailu. Jeśli nie widzisz wiadomości pt: “Jak wreszcie ogarnąć podstawy i zacząć robić lepsze zdjęcia? – Ebook dla Ciebie”, sprawdź proszę także folder SPAM oraz OFERTY, nie ma możliwości, aby wiadomość do Ciebie nie dotarła! Obecnie przebywam na wakacjach i ewentualne problemy będę rozwiązywać dopiero w drugiej połowie tygodnia.

 

Dlaczego powstał ebook Podstawy Fotografii

Wiecie już, że bardzo lubię dzielić się swoją wiedzą. Sprawia mi to mega frajdę, dużo większą niż wykonywanie foto zleceń. Za aparat chcę łapać dla przyjemności i aktywnie pracuję, by móc żyć w takim właśnie modelu lifestyle’owyo-biznesowym.

Nie da się ukryć, że przez Rudego Bloga przewija się masa osób, które są dopiero na początku swojej przygody, a podstawy fotografii to wciąż dla nich czarna magia. W pełni rozumiem! Też byłam w tym miejscu, być może Ty także. Mało tego! Zmagałam się z brakiem sprzętu, znajomych, o podobnych zainteresowaniach, czy obowiązkami, które w pewnym momencie całkowicie mnie przytłoczyły.

Dlatego zależy mi, aby moim Czytelnikom sprawę ułatwić. Ten ebook zawiera masę przydatnych wskazówek z zakresu podstaw fotografii. Jasne, że niektóre tematy zostały tam zaledwie liźnięte, jednak jest to PDF, który pozwoli ZACZĄĆ. Wiedza tam zawarta została tak dobrana, że po jej przyswojeniu każdy będzie w stanie zrobić świadome zdjęcie. Nie twierdzę, że będzie to najlepsze ujęcie ever, ale być może pierwsze świadome. A od tego wszystko się zaczyna!

 

Dlaczego darmowy

Napisałam ponad 3 stówy darmowych artykułów, co miesiąc rozsyłam niespodzianki, udostępniam swoje zdjęcia, za free oczywiście, dzielę się akcjami do Photoshopa, filtrami do Photoscape, motywującymi tapetami, kwartalnie organizuję foto wyzwania, codziennie doradzam, wspieram i motywuję naprawdę wiele osób. Przy tym wszystkim darmowy ebook, gdzie omawiam podstawowe zagadnienia foto, nie jest już jakimś wyczynem ;)

 

Dla kogo

To nie jest publikacja dla każdego! Jeśli znasz już podstawy fotografii, rozumiesz, jak działa Twój aparat, ogarniasz kompozycję, parametry ekspozycji, nie masz problemu z zarządzaniem barwą, czy przygotowaniem zdjęć do publikacji w sieci – ten PDF szybko Cię znudzi.

Jeżeli jednak:

  • jesteś “świeżakiem” w temacie foto
  • nie wiesz, jak zacząć
  • techniczne aspekty fotografii Cię przytłaczają
  • boisz się trudnych pojęć
  • masz mało czasu
  • rozumiesz niektóre podstawy fotografii, ale nie umiesz ich połączyć

WTEDY TEN EBOOK JEST DLA CIEBIE!

podstawy fotografii cyfrowej ebook PDF

 

Pobierz ebook Podstawy Fotografii

Właściwy tytuł PDFa to Jak wreszcie ogarnąć podstawy i zacząć robić lepsze zdjęcia. Mocno wierzę, że po lekturze będziecie znali podstawy fotografii i potrafili płynnie się nimi posługiwać. Piękne zdjęcia są w zasięgu ręki!

Aby pobrać poradnik:

  1. Wpisz swój adres e-mail w okienko poniżej
  2. Kliknij w potwierdzenie, które otrzymasz na swoją skrzynkę
  3. Pobierz e-book i ciesz się lepszymi zdjęciami!

Znasz innych pasjonatów fotografii? Udostępnij proszę. Będą Ci wdzięczni!

twitter-button