darmowe tapety na pulpit cytaty dla kobiet

Tapety na pulpit

- jestem fajna, bo mogę!

Pamiętacie babskie tła na facebooka? Ba! musicie pamiętać, w końcu nie było to aż tak dawno temu. Nie ma nic przyjemniejszego, niż przypadkowe napotykanie tych coverów. Dzięki Waszym komentarzom wiem też, że to był pomysł dobry i potrzebny. Dlatego zdecydowałam się na jego kontynuację, w nieco innej formie. Mam dla Was babskie, motywacyjne tapety na pulpit.

Przygotowałam jedno fajne hasło, ale w aż  8 (!) wariantach. Liczę, że każda, nawet najbardziej niezdecydowana baba (ekhem, to o mnie!) znajdzie coś pasującego do jej charakteru. No, w najgorszym wypadku, pod kolor paznokci. Tradycyjnie już tylko część jest do pobrania na blogu, cała reszta zapakowana w zgrabną torebeczkę ZIP i dodana do darmowych dodatków. To mój ukłon w stronę wszystkich subskrybentów rudego newslettera. Mam nadzieję, że nie żałujecie :) Oczywiście wciąż można się zapisać i otrzymać nielimitowany dostęp do ekskluzywnych treści.

 

JESTEM FAJNA, BO MOGĘ – TAPETY NA PULPIT

 

tapety na pulpit z cytatami dla kobiet

POBIERZ

tapeta-na-pulpit

POBIERZ

Wszystkie tapety na pulpit mają wielgaśny rozmiar 1920 x 1080 px, ale z powodzeniem dopasują się także do innych wymiarów Waszych monitorów. Tak im kazałam, mam nadzieję, że się posłuchają. :)

Cała gama kolorystyczna wygląda mniej więcej tak:

tapety na pulpit z cytatami

 

Ależ jestem ciekawa, które z nich wylądują na tapetach Waszych monitorów…

 

Jestem fajna, bo mogę. A Ty?