share week 2016 BLOGERZY POLECAJĄ blogerów

Polecam to, co dobre! – Share Week 2016

Share Week 2016 wystartował! To już piąta edycja, gdzie autorzy polecają innych autorów. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie wziąć w niej udziału! Dobrych praktyk w blogosferze nigdy dość, a akcja Andrzeja właśnie do takich należy. Jedziemy! Mam nadzieję, że i Wy się dołączycie!!

Share Week 2016

 

Zasady

Wiem, że część z Was pierwszy raz słyszy o takiej akcji, dlatego zacytuję zasady:

1. Na swoim blogu lub kanale wideo publikujesz materiał, w którym polecasz innych autorów (blogerzy – blogerów a youtuberzy – youtuberów)

2. Kryterium jest JAKOŚĆ i WAŻNOŚĆ danego autora w Twoim życiu (zasięgi, popularność itp – tym razem nieistotne)

3. Link do swojego materiału blogowego wrzucasz do komentarzy POD TYM WPISEM a link do materiału video wrzucasz do komentarzy POD TYM FILMEM

4. Swoje polecenia przepisujesz do ODPOWIEDNIEGO FORMULARZA (formularz ma tylko trzy miejsca, więc musisz wybrać najważniejsze)

5. Dajesz znać poleconym osobom, że je lubisz i dobrze się bawicie :)

W SKRÓCIE: Polecasz trzech lubianych twórców internetowych na swoim blogu/vlogu, link do polecenia wrzucasz do komentarzy poniżej (tu lub na YT), same polecenia wrzucasz do odpowiedniego formularza i wszystko jest super. Masz czas do końca dnia 3 kwietnia :)

 

Dlaczego to jest POTRZEBNE

Wiem wiem, że się powtarzam, ale taka już jestem – przy każdej okazji będę trąbić, że polecanie innych jest ważne i potrzebne. Niezbędne. Nie byłabym w tym miejscu, gdyby nie inne osoby, które mnie DOCENIŁY na samym początku blogowej drogi. Nie byłabym w tym miejscu, gdybym nie miała Was. No bo po co? Dlatego też samo komentowanie jest niezwykle ważne!

Tak działa sieć, na tym opierają się blogi – linkujmy i komentujmy, a wszystko będzie mega super! ;)

blogerzy polecają blogerów akcja SHARE WEEK 2016

 

Moje typy

Jak widzicie, kryterium to JAKOŚĆ i WAŻNOŚĆ. Już od dawna bardzo skrupulatnie wybieram blogi, które czytam, nie mam czasu na bylejakość, kopiowanie i czytanie “ekspertów”, którzy dziś znają się na łowieniu ryb, a jutro są mistrzami tworzenia prezentacji multimedialnych.

Tak więc możecie mieć pewność, że osoby przeze mnie polecone, faktycznie wiedzą o czym piszą. Możecie im zaufać.

 

Biznesowe Info

http://biznesoweinfo.pl/

share week 2016 Agnieszka, tak jak ja, ma bardzo pragmatyczne podejście do blogowania. Jest freelancerką przedsiębiorczą i to na kilku płaszczyznach!

Pisze na zlecenie, prowadzi kilka blogów, na których nieźle zarabia, stworzyła książkę z przepisami na drinki (omnomnom!), a na Biznesowe Info dzieli się z nami całym zapleczem tych wszystkich przedsięwzięć. Jeśli chcesz wiedzieć, jak ugryźć ZUS i inne podatki, gdzie znaleźć fundusze na finansowanie swojego biznesu, czy też jak wydać swoją książkę w systemie self-publishingu, lećcie szybko do Agnieszki!

 

Liczy Się Wynik

http://liczysiewynik.pl/

share week 2016 Na blog Bartka trafiłam niedawno, a szkoda, bo mamy bardzo podobne założenia biznesowe, tylko, że Bartek jest o jakiś rok świetlny przede mną ;)

Lubię ludzi, od których mogę czerpać wiedzę, a na Liczy Się Wynik co krok znajduję inspirację do zmiany. Pan Mąż wykupił nawet jeden z kursów Bartka (o produktywności) i był bardzo zadowolony, a więc mogę z czystym sumieniem polecić tego Allegrowicza! A tak na poważnie, jeśli kręci Cię własny biznes, chcesz efektywnie pracować i jeszcze się tym cieszyć, leć na bloga.

 

Life Managerka

http://lifemanagerka.pl/

share week 2016 Po raz kolejny na tapecie Agnieszka ;) Blog Life Managerka skupiony jest wokół tematyki zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Może właśnie sobie myślisz, że to banał, jakich wiele, ale Agnieszka wszystkie proponowane rozwiązania testuje na samej sobie. Wbrew pozorom nie jest to standard! Bardzo sobie cenię autentyczność wśród blogerów, a to, że Aga wszystko sprawdza, powoduje, że bardzo chętnie do niej wracam. Ostatnio u mnie na tapecie jest joga, a i o tym mogę poczytać u Life Managerki. Jeśli lubisz proste przepisy, chcesz zacząć zdrowiej żyć, a w efekcie czuć się lepiej, to nie zastanawiaj się zbyt długo, tylko klikaj w link.

 

Dodatkowo chciałabym wyróżnić bloga o prawie dla kreatywnych – PraKreacja.pl; Wojtek nie raz uratował mi tyłek, i super przydatnego bloga Olgi MakeHappyDay.pl za solidną dawkę wiedzy o naturalnych kosmetykach.

 

W poprzedniej edycji (Share Week 2015) odniosłam ogromny sukces, który pozostawił mnie z otworzoną japą na długie godziny. Mój blog znalazł się na 3 miejscu najchętniej polecanych blogów. Ogromne wyróżnienie i wielka motywacja. Warto!

Ej no, powiedz, że Cię przekonałam do stworzenia swojej listy wartościowych blogów? Share Week 2016 trwa do 3/04.

Czytasz kogoś, kto Cię czegoś nowego uczy? Inspiruje? Motywuje? Zapewnia rozrywkę? Poleć go! Podziękuj w ten sposób.