mój szop sklep akcje do photoshopa

Już jest! MÓJ SZOP – nasz sklep. Premiera.

Taaaak! Tak! To już dziś – wielkie otwarcie.

Będzie krótko, bo całą masę informacji znajdziesz już na stronie sprzedażowej. Mój Szop. Nasz sklep. Mam nadzieję, że Twój trochę też.

 

SPRAWDZIAN? WYZWANIE!

Zaczynamy jednym typem produktów – akcjami do Photoshopa, ale to już pewnie wiesz. To taki test – co się sprawdzi, co się sprzeda, a co pójdzie nie tak? Czy odnajdziemy się w nowej roli? To też wyzwanie rzucone Tobie, koniec z wymówkami… brakiem czasu, umiejętności czy słabą znajomością Photoshopa. Od dziś każdy może mieć ładne zdjęcia.

 

MISJA

Na wielu płaszczyznach Mój Szop okazał się być dla nas próbą sił. Stworzenie misji sklepu jednak nie było jedną z nich. Od początku wiedzieliśmy, że chcemy:

  • upraszczać
  • inspirować do działania
  • pokazywać, że się da
  • uczyć

Z połączenia naszych wizji powstał firmowy slogan:

akcje do photoshopa

 

Jestem z niego prawdziwie dumna i nie zamieniłabym tam, ani pół literki. Zamieniamy trudne w fajne. Nie chcemy, żebyś odkładał siebie na potem! Nie wykręcaj się, razem to ogarniemy. :)

 

NIESPODZIANKA!

Przez najbliższy tydzień cena każdego zestawu akcji to 99 zł. To jedyna taka okazja, kiedy można kupić ten produkt za cenę dwucyfrową. Jestem przekonana, że wart jest znacznie więcej.

 

akcje do ps atn

 

Kliknij w kopertkę i zostań testerem! Będziemy podsyłać Ci darmowe produkty raz w miesiącu. Zapisując się na newsletter, zyskujesz też pierwszorzędny dostęp do informacji i 3 akcje na start.

Na facebooku będzie wesoło…

A Pan Szopek… cóż, o nie lubi długo prosić. Pogłaszcz go kursorem po nosku.

 

akcje do photoshopa   akcje do photoshopa   photoshop atn akcje
 

2 LATA RUDEGO BLOGA

Dzień otwarcia sklepu to jednocześnie drugie urodziny Jest Rudo. Co tu dużo mówić, gdybym tylko wiedziała jak to zrobić, już dawno bym Was wszystkich wyściskała na maksa, postawiła kawę/drinka (to zależnie od pory dnia i preferencji) i długie godziny wymieniała się doświadczeniami… ach, jak mi się marzy, żeby Was poznać… Bardzo chciałam nagrać Wam kilka słów i podziękować tak bardziej osobiście, ale przez tego Pana Szopa, no nie wyrobiłam się zwyczajnie!  Pozostaje mi po prostu przesłać największe i najpiękniejsze DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ ZE MNĄ!

Marna to rekompensata, ale tych, którzy czują niedosyt, odsyłam na film 50 faktów o mnie. Dokładnie z zeszłego roku.

 

Uciekam! Koniecznie daj mi znać, co myślisz o Szopku. Jest stres, więc wiesz. :) Buziak!