tag 50 faktów o mnie

50 faktów o mnie + podsumowanie pierwszego roku

JESTRUDO obchodzi dziś pierwsze urodziny! Mam etapy, gdy jaram się wszelkimi rocznicami, właśnie jeden z nich przechodzę ;] Nakręciłam dla Was wideo z bardzo popularnym tagiem: 50 faktów o mnie. Chcę, abyście mieli okazję poznać rudą trochę lepiej. Dowiecie się między innymi, ile alkoholu potrzebuję, aby poczuć się wstawioną, jaki fryz miałam w dzieciństwie, co mnie obrzydza, i czego, mimo usilnych starań, wciąż nie potrafię. 

Mówię to kilkakrotnie na nagraniu, ale co tam, powiem jeszcze raz – DZIĘKI KOCHANI ZA TE OSTATNIE 12 MIECHÓW. To, jak bardzo angażujecie się w życie bloga, jak chętnie komentujecie, doradzacie, pomagacie – to jest po prostu niewiarygodne. Oczy mam całkiem spore, a robią się jeszcze większe (serio serio!), gdy raz w miesiącu sprawdzam statystyki. Szalenie budujące jest mieć takich fajnych odbiorców, tworzonych przez siebie treści! Wiem, że mogę na Was polegać, choć wciąż ciężko w to uwierzyć :)

Zapraszam Was do obejrzenia wideo, najpierw trochę się rozklejam, ale później już spinam pośladki, by sprzedać Wam kilka ciekawostek.

Z okazji pierwszej rocznicy przygotowałam dla Was jeszcze dwa specjalne wpisy – będzie trochę o moim dniu i kulisach tworzenia bloga. Postów spodziewajcie się w przyszłym tygodniu, a tymczasem – udanego weekendu Kochani!