share week 2015

Share week 2015 – kogo poleca Ruda

Wyczekiwałam go od dobrych dwóch miesięcy i nareszcie jest! Share week czyli tydzień polecanek, kiedy każdy ma szansę (a wręcz powinien) polecić kilka swoich ulubionych internetowych twórców, a właściwie ich v/blogi. Akcja organizowana jest po raz czwarty przez Andrzeja z bloga JestKultura, a ja mam przyjemność uczestniczyć w niej drugi już raz. Was także gorąco zachęcam!

 

Zasady…

są proste, choć nieco bardziej restrykcyjne, niż w ubiegłych latach; pozwalam sobie zacytować Twórcę:

[readolog_blockquote ]

  1. Na swoim blogu / vlogu publikujesz materiał, w którym polecasz trzech innych autorów
  2. Kryterium jest jakość, “ważność” danego blogera w Twoim życiu, jego lub jej wpływ na Twoje życie, efekt “wow” i inne niezwiązane z zasięgami sprawy
  3. Link do swojego materiału-polecenia wrzucasz do komentarzy pod tym wpisem
  4. Swoje polecenia z Twojego bloga/vloga przepisujesz też do formularza w tym wpisie
  5. Dobrze się bawisz :)[/readolog_blockquote]

Podsumowując: jeżeli chcesz, aby polecane przez Ciebie blogi miały realną szansę zaistnieć, oprócz napisania wpisu u siebie, koniecznie wklej link do postu u Andrzeja oraz wpisz adresy polecanych blogów do formularza. Akcja trwa do 21go marca!

 

Moje typy

Wciąż czytam bardzo wiele blogów. Nie wszystkie regularnie, są takie, które tylko przeglądam, albo i te, których tylko wybiórcze treści odpowiadają moim standardom/oczekiwaniom, dlatego tym mocniej musiałam się zastanowić, co konkretnie chcę Wam dziś polecić. Już wiem.

Gdyby mój blog, w pierwszych miesiącach blogowania, nie został polecony przez takie fajne i poczytne blogerki, jak Paula, Alina i Ania, jestem absolutnie przekonana, że nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem teraz. To dzięki nim napłynęły do mnie duże liczby Czytelników, którzy realnie przejawiali zainteresowanie treściami prezentowanymi na jestrudo. W dużej mierze to dzięki nim mam Was, oddanych, inteligentnych, kreatywnych Czytelników! Jestem niesamowicie wdzięczna, a to uczucie uświadomiło mi, jak istotne jest, aby polecać innych. Internet to dżungla, nie masz żadnej pewności, że wartościowe treści dotrą do grona odbiorców, na które zasługują, dlatego skupiam się na tych, którzy, w moim odczuciu, zasługują na wiele więcej. Gotowi?

 

COLORESDEMIALMA

www.cloroesdemialma.blogspot.com

Colores de mi alma to z hiszpańskiego, o ile mój translator nie kłamie, kolory duszy. Właśnie… kolory to jest oś tego bloga. Iza stworzyła cudowną, jasną przestrzeń, z autorskimi dodatkami w odcieniach niebieskiego i soczystej czerwieni. Każda wizyta u niej to potężny zastrzyk energii, ale i inspiracji, bo na blogu tutoriali DIY nie brakuje. Blogerka także fotografuje (i to jak!), współpracuje z marką Ikea, tworząc cuda-wiaznki i wiedzie sielankowe życie u boku męża i synka. Wpadniecie po uszy!

colores de mi alma blog

 

MISS FOCH BLOGUJE

www.missfochbloguje.blogspot.co.uk

Kamila pięknie celebruje chwile i potrafi to równie pięknie dokumentować. Blogerka, fotograf, szalenie ciepła osoba, choć nigdy nie miałyśmy okazji poznać się osobiście. Zakochana w detalach i szalenie zdolna bestia.

miss foch blog

 

SIECZKARNIA

www.sieczkarnia.blogspot.com

Przed poleceniem Marceliny chwilę się wahałam. O ile dwa powyższe blogi znam i lubię od bardzo dawna, tak Sieczkarnię poznałam w ostatni czwartek. Wiecie… staram się być odpowiedzialną osobą, skoro moje słowa trafiają do odbiorców, liczę się z tym, że możecie traktować je całkiem serio ;] Dlatego też czuję się odpowiedzialna nie tylko za to, co piszę tu, ale także za osoby/przedmioty/strony, które Wam polecam. Miałam wątpliwości czy jestem gotowa wziąć na siebie ryzyko, a potem przeczytałam ten wpis i podjęłam decyzję. Autorka, choć młoda z niej kobieta, zdaje się mieć bardzo poukładany światopogląd, często zbliżony do mojego. Pisze o społeczeństwie, ze szczególnym uwzględnieniem jednostki. Mądrze pisze.

sieczkarnia blog

Zdjęcia pochodzą z blogów ich autorów, pozwoliłam sobie zapożyczyć w tym szczytnym celu. Mam nadzieję, że przekonałam Was do odwiedzenia 3 powyższych wartościowych miejsc w sieci, a także… do utworzenia swojej listy blogów wartych polecenia. Dołączcie do share week’a i dzielcie się dobrymi treściami. To pomaga, buduje relację i… warto czasem rozesłać trochę dobra po sieci, nie?