blog fotograficzny - lekcje fotografii konkurs

Konkurs: lekcje fotografii

Rudziki! Ależ mam dziś dla Was wspaniałą wiadomość! Szybki konkurs, w którym do zgarnięcia są moje autorskie lekcje fotografii. Są aż 3 zestawy, więc mam nadzieję, że gra warta świeczki :)

Dlaczego konkurs

Jakiś czas temu na moim fanpage zapytałam, czy rozdanie kilku produktów za darmo to dobry pomysł. Był odzew, a ja wiem, że moje lekcje fotografii DZIAŁAJĄ, więc nie mam najmniejszych oporów, przed rozdaniem kilku zestawów zupełnie za free. ;)

To świetna okazja dla osób, które nie chciały lub nie mogły sobie na taki zakup pozwolić. Mam nadzieję, że uwierzycie w siebie i spróbujecie swoich sił!

Czytajcie dalej, by dowiedzieć się,co trzeba zrobić, żeby Szop wysłał do Was trochę fotograficznej wiedzy ;) Aaa – jeśli chcecie doskonalić swój warsztat fotograficzny, to polecam obserwować fanpage Szopa – to tam umieszczamy informacje o nowych produktach, są też jednodniowe zniżki i rabaty dla nowych klientów. No i będzie nam bardzo miło, jeśli dołączycie do Lubisiów. W końcu szopki to takie słodziaki!

 

Zadanie konkursowe

Jestem przekonana, że spodoba się kreatywnym głowom ;) Konkurs składa się z dwóch etapów:

a) wymyśl slogan reklamowy, który “sprzeda” nasze lekcje fotografii. (Przykładowe slogany: “Masz dosyć kiepskich zdjęć? Dobrze trafiłeś!” albo “Zamieniamy trudne w fajne!”)

b) Dokończ zdanie: Moim największym problemem związanym z fotografią jest…

Zgłoszenie zostaw w komentarzu. Na Wasze odpowiedzi czekam do niedzieli (25.09.2016) do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników odbędzie się tutaj, pod tym wpisem, najpóźniej 30.09.2016. Potem czekam na kontakt mailowy “wybrańców”, abym mogła przekazać Wam nagrody.

Mam dla Ciebie coś specjalnego.

Ten e-book pomoże Ci ogarnąć podstawy fotografii w 1 GODZINĘ. Teraz udostępniam go zupełnie za darmo!

poradnik PODSTAWY FOTOGRAFII za darmoJeżeli:

 • jesteś “świeżakiem” w temacie foto
 • nie wiesz jak zacząć
 • przytłaczają Cię techniczne aspekty fotografii 
 • boisz się trudnych pojęć
 • masz mało czasu
 • rozumiesz niektóre podstawy fotografii, ale nie umiesz ich połączyć

 

TEN PORADNIK JEST DLA CIEBIE!

 

 

Nagrody

Zestaw 8 lekcji fotografii zgarną aż 3 osoby! Zagadnienia poruszane w lekcjach opisane są dokładnie na stronie: https://mojszop.pl/lekcje-fotografii/

sklep dla fotografów | kurs fotografii

 

Powodzenia!!! Jeśli chcielibyście w przyszłości więcej tego typu akcji, dajcie znać lajkiem:

 

Wyniki konkursu

Gratulacje dla wszystkich! Żałuję, że część osób nie przeczytała zasad uczestnictwa i nie dostosowała się do 2 prostych reguł. Dostałam kilka odpowiedzi, które pokrywały tylko jeden z punktów. Byli też uczestnicy, którzy opublikowali po kilka odpowiedzi, licząc, że sama wybiorę najlepszą.

Dlatego wyróżnienie przyznaję tym 3 osobom. Jest mi niezmiernie miło przekazać lekcje fotografii:

 1. Julii, za slogan reklamowy: Trudnej fotografii mówimy stop – rozwiązaniem jest “Mój Szop”
 2. Marcie M. za slogan: Dobre zdjęcia – bardzo proste do pojęcia!
 3. oraz Monice za hasło: Brzydkie zdjęcia Ci wychodzą? Lekcje Szopa Ci pomogą!

Dziewczyny, koniecznie teraz odezwijcie się do mnie na maila: kontakt@mojszop.pl, abym mogła przesłać do Was nagrody. Macie na to 7 dni.

Dziękuję wszystkim!

 

Regulamin

 1. Organizatorem Konkursu (“Organizator”) jest spółka Moj Szop Ltd, reprezentowana przez Natalię Sławek, z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Unit 4E Enterprise Court, Rotherham S63 5DB, zarejestrowaną w brytyjskim urzędzie rejestrowym pod numerem 09777721.
 2. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.
 3. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków: umieszczenie komentarza pod wpisem https://www.jestrudo.pl/konkurs-lekcje-fotografii/ z propozycją sloganu reklamowego oraz dokończonym zdaniem “Moim największym problemem związanym z fotografią jest…” do 23:59 dnia 25.09.2016.
 4. Nadesłanie odpowiedzi oznacza zgodę na jej publikację na łamach strony https://www.jestrudo.pl, podczas ogłoszenia wyników, oraz na wykorzystanie sloganu do celów reklamowych spółki Moj Szop Ltd.
 5. Nagrodami w Konkursie są 3 pakiety 8 lekcji fotografii. 3 najciekawsze odpowiedzi zgodne z Regulaminem zostaną wybrane przez Organizatora i nagrodzone.
 6. Wyniki konkursu pojawią się na końcu artykułu, pod adresem: https://www.jestrudo.pl/konkurs-lekcje-fotografii/ do dnia: 30.09.2016
 7. Zdobywcy nagród proszeni są o kontakt elektroniczny na adres: kontakt@mojszop.pl w celu odbioru nagrody. Zdobywcy nagród mają 7 dni na nawiązanie kontaktu mailowego, pod rygorem przepadku prawa do nagrody na rzecz kolejnego uczestnika.
 8. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża także zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszego Konkursu oraz w związku z wydaniem nagród.
 9. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, postanowień jego Regulaminu i interpretacji rozstrzyga Organizator. Pytania można kierować mailowo na adres: kontakt@mojszop.pl
 10. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych.

 

Sponsorem nagród jest sklep MojSzop.pl

sklep dla fotografów