Nasze 7 lat razem w obiektywie + konkurs!

Ile zdjęć zalega na Twoim dysku. Setki, tysiące? Porzucone gigabajty wspomnień, powracają w wyrzutach sumienia. Bo przecież miałeś posortować. Wybrać najpiękniejsze. Zrobić kolaż. Album. Chociaż na facebooka wrzucić.

Ale nie robisz nic, oprócz dziesiątek nowych, prostokątnych kadrów. Byle szybko. Byle mieć. Byle potem zgrać, wrzucić i zrobić miejsce dla nowych. Byle miało co na tym nowiutkim dysku zalegać.

 

DOSYĆ

Tupię nogą, rude włosy z głowy rwę i mówię dosyć takiemu podejściu. Już wystarczy. Identycznych kadrów, niedbałych zdjęć, setek plików, których otwarcie wywołuje w Tobie potrzebę ucieczki. Już tego wszystkiego wystarczy.

Po co to sobie robisz?

 

PAMIĄTKĘ SOBIE ZRÓB!

A gdyby tak, dla odmiany, wybrać kilkadziesiąt ulubionych zdjęć i zrobić sobie fotoksiążkę? No co tak patrzysz, toż to super pomysł jest!

 


Razem z marką CEWE, która jest partnerem tego wpisu, mamy dla 3 z Was bony o wartości 100 zł do wykorzystania na fotoksiążkę. Szczegóły konkursu niżej.


 

Fotoksiążka CEWE jest:
  • estetyczna – zdjęcia nie odlepiają się, nie przemieszczają, nie blakną z czasem
  • fajnym pomysłem na prezent
  • zawsze pod ręką
  • genialną pamiątką na lata – pod koniec roku zawsze zbieram fotki z ubiegłych 12 miesięcy i zamykam je w ręcznie robiony album, albo fotoksiążkę właśnie; gdy przychodzą te sentymentalne wieczory, wyciągam stosik i przeglądam nasze ostatnie lata. Tego uczucia nie można porównać z niczym innym!

 

fotoksiazka-cewe_5

 

Jeśli czujesz, że potrzebujesz technicznego wsparcia w cyfrowych porządkach, łap mój poradnik: porządek na komputerze – zdjęcia. Poświęć na to czas, zrób to porządnie i szybko do mnie wróć, bo ktoś ten konkurs wygrać musi ;)

 

KAŻDA OKAZJA JEST DOBRA

Możesz stworzyć fotoksiążkę tematyczną. Szalenie popularne są fotoksiążki ślubne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić taką z urodzin, chrztu, świąt, czy wspólnego wypadu za miasto. A może rodzinny pokaz mody na wesoło, który obfotografujecie, zamkniecie w fotoksiążkę CEWE i sprezentujecie dziadkom pod choinkę?

Genialne są fotoksiążki, które ilustrują proces. Np. pierwszy rok z życia dziecka, perypetie z budową własnego domu, metamorfoza stylu ubierania, 3 lata po ślubie.

I my właśnie na ten ostatni wariant się zdecydowaliśmy.

 

NASZA FOTOKSIĄŻKA CEWE

Nie tak dawno pisałam, że stuknęło nam już 7 lat razem. Ogrom czasu, biorąc pod uwagę, że w maju skończyłam swoich 25 ;) W te 7 lat bardzo się zmieniłam, szalenie dużo nauczyłam, a niejednokrotnie moim najlepszym nauczycielem był właśnie mój mąż.

Ta fotoksiążka jest mi szczególnie bliska i trochę mi się teraz rozmazują litery na ekranie, więc może pogadać do Was obrazami. Zobaczcie, jak wyglądało nasze 7 lat razem.

fotoksiazka-cewe_2

fotoksiazka-cewe_7

fotoksiazka-cewe_4

fotoksiążka cewe

fotoksiazka-cewe_13

fotoksiazka-cewe_9

fotoksiazka-cewe_11

fotoksiazka-cewe_14

fotoksiążka cewe - jak zrobić fotoksiążkę

fotoksiazka-cewe_16

 

KONKURS

Razem z marką CEWE przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Dla 3 osób mamy bony po 100 zł każdy, do wykorzystania na stronie www.CEWE.pl. Super, nie? ;)

 

Zasady konkursu:
  • Dodaj w komentarzu swoje ulubione zdjęcie i napisz, dlaczego właśnie to skradło Ci serducho.
  • Na Twoją odpowiedź czekam do 9.11 do godziny 23:59.
  • Ogłoszenie wyników odbędzie się tutaj, pod tym wpisem, najpóźniej 11.11, do godziny 23:59. Potem czekam na kontakt mailowy „wybrańców”, abym mogła przekazać Wam bony.
  • Bony ważne są do 15/12/16 (idealnie na prezent pod choinkę!)
  • Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

WYNIKI KONKURSU

Rudziki drogie!

Sprawiliście mi masę radości, wysyłając tak poruszające zdjęcia i historie. Niejednokrotnie musiałam zrobić sobie chwilę przerwy i pooddychać, by nie zapłakać klawiatury na amen ;) Wiedzę też, że mój pomysł na konkurs przyniósł i Wam dużo satysfakcji – każdy, kto chciał wziąć udział musiał udać się w sentymentalną podróż wgłąb twardych dysków.

Uczestnikom mocno gratuluję, a wyróżnione zdjęcia, wraz z opisami znajdziecie nieco niżej (kolejność przypadkowa). Proszę teraz o maila na kontakt@jestrudo.pl, abym mogła Wam rozdać bony na fotoksiążki. Jej, ale się cieszę, że będziecie tworzyć swoje albumy pełne pięknych wspomnień!

Mam też dużą prośbę do wszystkich tych, których zdjęcia nie zostały wyróżnione – nie zakopujcie zdjęć w najwyższej szufladzie w najwyższej wierzy, a spróbujcie je jakoś wyeksponować. Galeria, tradycyjny album… albo chociaż ozdóbcie lodówkę.

Gratulacje dla zwycięzców!

 

1

To zdjęcie skradło moje serce bo oddaje to co w życiu najważniejsze- miłość. Dziadkowie są moim wzorem do naśladowania jeśli chodzi o uczucia i nie tylko. Na tym zdjęciu udało mi się ich złapać w kadrze, co nie było łatwo więc robione z ukrycia i zaskoczenia. To moje ulubione zdjęcie bo dzięki niemu i IM wierzę ,że prawdziwa miłość istnieje. W dzisiejszych czasach gdzie pełno rozwodów i nienawiści warto o tym pamiętać. Kochali się i wspierali do końca. Niestety dwa tygodnie temu dziadek od Nas odszedł. W dzień jego pogrzebu obchodziliby 57 rocznice ślubu. Właśnie takiego go zapamiętam.

 

2

Uwielbiam to zdjęcie, bo to taka jedna z chwili na milion. Taka, która po prostu się dzieje, nie jest w żaden sposób zaplanowana. To moja córka, podczas jednego ze spacerów, zachwycona tym, jak kręci się nowa sukienka od babci, po prostu zaczęła tańczyć na środku ulicy. To jest zdjęcie, które mi przypomina, że trzeba dać się ponieść temu, co w duszy gra. Bo wtedy jest pięknie. I taka jest moja córa na tym zdjęciu – piękna, bo radosna i szczęśliwa , słuchająca tego, co jej w duszy gra (tak poza tym, to również jest piękna ;)). A to jest taka chwila, którą po prostu chcesz zatrzymać ze sobą na zawsze.

 

3

Wybrałam to zdjęcie dlatego, ze patrząc na nie- jestem absolutnie przekonana o miłości mojego mężczyzny do mnie. Nie wiem jak to wyjaśnić..Ale po prostu gdy patrze na znajome ręce Kuby i układ naszych ciał podczas snu to wiem, że wszystko jest dobrze. Choćby świat się walił, gdy patrze na te fotografię to ja jestem spokojna. Spokojna o nas. O naszą miłość. To zdjęcie daje mi nadzieję na więcej.

 

Wpis powstał przy współpracy z firmą Cewe.

cewe-fotoksiazka