jak dobrać tło do zdjęć

VLOG – jak dobrać odpowiednie tło do zdjęć

Często myślimy, że niby gdzieś tam z tyłu, więc mało ważne, rozmyte, w oddali, who cares? Ja owszem, ale głowa ma zaraz wędruje w odwrotnym kierunku, co by się odruch wymiotny nie zakończył sukcesem. Nie zdajemy sobie sprawy, że tło często “robi” całe zdjęcie. Tak moi mili, tło na zdjęciu jest równie ważne, jak obiekty na pierwszym planie. Nie ma zmiłuj!
Posłuchajcie, co mam do powiedzenia, a Wasze przyszłe zdjęcia zyskają nowy estetyczny level.

 

Mam pewną wadę – perfekcjonizm; postanowiłam z nim walczyć, bo uprzykrza życie, i to nie tylko moje. Stąd także poniższy filmik – światło jest be, moje włosy be, mimika (matko, co się dzieje z moją twarzą podczas gadania do kamery! Nie mówiąc już o ciągłym “yyy” :) Zdecydowanie muszę nad tym popracować, na żywo się tak nie krzywię!). Poza tym często się zacinam, trochę powtarzam, ale co tam, pieprzyć perfekcję! Jeszcze kilkanaście nagrań i będzie przyzwoicie.
Enjoy =)Ach – i jeszcze jedna mała uwaga: posty fotograficzne (i tym podobne, poradnikowe) będą pojawiały się teraz tylko i wyłącznie w poniedziałki o 19 czasu polskiego. Regularność nam się przyda ;]

Mam dla Ciebie coś specjalnego.

Ten e-book pomoże Ci ogarnąć podstawy fotografii w 1 GODZINĘ. Teraz udostępniam go zupełnie za darmo!

poradnik PODSTAWY FOTOGRAFII za darmoJeżeli:

  • jesteś “świeżakiem” w temacie foto
  • nie wiesz jak zacząć
  • przytłaczają Cię techniczne aspekty fotografii 
  • boisz się trudnych pojęć
  • masz mało czasu
  • rozumiesz niektóre podstawy fotografii, ale nie umiesz ich połączyć

 

TEN PORADNIK JEST DLA CIEBIE!