To ja się już żegnam…

… na jakiś tydzień. :)

Kochani, dziś spełnia się kolejne moje marzenie, a zarazem jeden z punktów to-do na ten 2014 rok. Prawdopodobnie krążę właśnie po lotnisku, a może nad morzem, kto to wie :)
Od tygodnia biegałam z wywalonym jęzorem – krótkie spodenki z zeszłego sezonu okazały się o jakieś hm.. dwa numery za duże (kosztami nowych obciążę Chodakowską!). Się blondynka zorientowała, że jakiś dodatkowy strój by się przydał, Teneryfa to nie przelewki. Najważniejsze – mega wygodne buty kupiłam w ostatni weekend, letnie sukienki i bluzki na ramiączkach wytargałam z garażu. Słońce, przybywam!
To moja pierwsza wycieczka all-inclusive i powiem Wam, że jestem coraz bardziej podekscytowana! Biorąc pod uwagę angielską pogodę, ciężko mi uwierzyć, że już za kilka godzin wskoczę w sandałki, strój i będę biegać po plaży! Bez kurtek, chust i botków.
Nie zamierzam spędzić całych dni przy basenie, czy na plaży; sportowe ciuchy jadą z nami, może trochę pobiegamy przed śniadaniem… Hotel, w którym się zatrzymamy, oferuje całą masę aktywnych rozrywek, matko czemu to tylko siedem dni? :)
Na wszystkie maile odpiszę po powrocie, wtedy też możecie spodziewać się obszernych foto-relacji, opisów, może jakiś film nakręcę… Tak więc nie ponaglać, bo mnie nie ma ;]
Zaraz ktoś mi powie, że przesadziłam z tymi butami, pewnie macie rację, ale duży bagaż w cenie, szkoda nie korzystać.
 
A i najważniejsze – w planach był tablet, laptop, telefon, góra kabli i wi-fi. Przemyślałam sprawę i na te siedem dni odcinam się od świata totalnie. Chcę (pragnę! potrzebuję!) totalnego resetu. Muszę naładować moje bateryjki, co by mi się chciało chcieć. I jak to powiedział Pan Mąż “jak będzie nam się nudzić, będziemy uprawiać seks”. Także teges…

Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujcie mnie na instagramie, to jedyne miejsce, gdzie dam znaki życia. Zaplanowałam dwa Was też kilka postów oraz wpisów na fb na ten nadchodzący tydzień, ale tak jak napisałam powyżej, na wszystko odpiszę z opóźnieniem.
 
Macie dla mnie jakieś rady? Czy to dotyczące podróży, czy może co warto na Teneryfie zobaczyć? Dokąd Wy się w tym roku wybieracie??
 
[jak się już pewnie domyśliliście, post opublikował się automatycznie]