darmowe zdjęcia stockowe na bloga w dobrej jakości

Darmowe zdjęcia dobrej jakości

- mój bank zdjęć

NOWOŚĆ na blogu! I to z gatunku tych, co zbijają z krzesła, odbierają mowę. Mam dla Was coś wyjątkowego: darmowe zdjęcia stockowe! Na bloga, stronę internetową. Jeśli tylko posiadasz swoją przestrzeń w sieci, jesteś osobą kreatywną i cienisz sobie jakość – będziesz tu często zaglądać. :)

Darmowe zdjęcia stockowe

BANK DARMOWYCH ZDJĘĆ – IDEA

Czy Ty także, drogi Czytelniku, poszukując ciekawego zdjęcia ilustrującego tekst, natrafiałeś na same przeszkody: serwisy każą Ci się rejestrować, płacić, fotografie są tandetne albo kiepskiej jakości? No właśnie. Aparat przyrósł mi do ręki, mam na dyskach setki zdjęć, jednak zdarzyło mi się nie raz stracić długie (i jakże cenne!) godziny w tych wszystkich bankach zdjęć, i co? I ostatecznie wybierałam jakieś swoje, bo dobrej jakości, bo ostrość gdzie trzeba i moje własne, niekradzione. I jednego dnia obudziła się we mnie chęć pomocy! No bo wiecie, te zdjęcia takie smutne, płaczą w czeluściach komputera, Wy płaczecie, że nigdzie darmowych zdjęć nie ma, a jak są, to wyeksploatowane na amen. Przychodzę z pomocą!

KTO ZA TYM STOI

Miałam pomysł; na szczęście miałam też tyle oleju w głowie, aby skontaktować się z Opiekunem, z prośbą o poradę. Po potoku informatyczno-technicznych zagadnień, które mi się pod tą rudą kopułką nie mieszczą, uciekłam. No bo czy Wy wiecie, co to jest paginacja… Ja nie wiem i nie chcę. Na szczęście Patryk został, i całą robotę wykonał jak trzeba. Zaopiekował się mną, ekhem, blogiem(!) po mistrzowsku. Zaraz zobaczycie moje kolory, czcionkę, nawet kategorie są po mojemu. Wszystko równiutko, dopieszczone i tak, jak lubię – perfekcyjne :) Jeszcze raz ogromne DZIĘKUJĘ!

opiekun bloga - darmowe zdjęcia na blogaNie wiem, czy pamiętacie, ale to także Patryk uratował mnie, gdy przenosiłam się na swój serwer, komentarze ogarnął, szablon dostosował, z SEO pomógł, a to wszystko w atmosferze przyjaznej takim anty-informatycznym istotom, jak ja. Po co o tym piszę? Bo po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że pracę warto delegować SPECJALISTOM, a on do takich zdecydowanie należy. Z czystym sumieniem polecam wszystkim po raz kolejny.

DARMOWE ZDJĘCIA STOCKOWE – JAK TO DZIAŁA

Wszystkie fotografie możesz pobrać, edytować oraz rozpowszechniać za darmo, na użytek własny i bez żadnych konsekwencji oraz konieczności podawania źródła. Jestem pewna, że świetnie nadadzą się na blog, stronę internetową, do zilustrowania tekstów czy urozmaicenia szeroko pojętej twórczości. 

Oddaję w Wasze ręce 12 zdjęć w kilku kategoriach, galeria zaś będzie regularnie rozbudowywana (planuję wrzucać kilka plików tygodniowo). Warto o tym pamiętać i wpadać co jakiś czas. Bank zdjęć znajdziesz pod adresem: www.jestrudo.pl/darmowe-zdjecia, możesz także kliknąć w poniższy przycisk:

 

 

NA ZAKOŃCZENIE…

Jakość. Estetyka. Klimat. Tym chcę się wyróżniać. Mam nadzieję, że sprostam Waszym oczekiwaniom, a wszelkie sugestie przyjmę z pokorą, promise! Pierwszy blogowy plan na ten rok pt. „darmowe zdjęcia stockowe”, zrealizowany, jeeee!

Mam dla Ciebie coś specjalnego.

Ten e-book pomoże Ci ogarnąć podstawy fotografii w 1 GODZINĘ. Teraz udostępniam go zupełnie za darmo!

poradnik PODSTAWY FOTOGRAFII za darmoJeżeli:

  • jesteś „świeżakiem” w temacie foto
  • nie wiesz jak zacząć
  • przytłaczają Cię techniczne aspekty fotografii 
  • boisz się trudnych pojęć
  • masz mało czasu
  • rozumiesz niektóre podstawy fotografii, ale nie umiesz ich połączyć

 

TEN PORADNIK JEST DLA CIEBIE!

 

 

Spodobał Ci się pomysł? DAJ LAJKA! Niech się niesie w świat:

5/5 - (1 vote)