Share week 2014

O mamo, jak ja lubię takie akcje! Wyobraźcie sobie, że 25-go, z inicjatywy Andrzeja (JestKultura.pl) zaczął się Share Week. Jeśli jeszcze nie wiecie z czym to się je, przeczytajcie koniecznie ten post. W tym roku chętnie się dołączam, a więc poniżej znajdziecie blogi i ich twórców, których znać po prostu musicie!

Zielone-buty

Bardzo specyficzny blog, z pięknymi zdjęciami i niewielka ilością tekstu, jednak te kilka slow zawsze trafia w sedno. Czasami boleśnie. Najbardziej kobiecy blog, jaki znam.
Kogo zainteresuje: estetów wyczulonych na cudne kadry. Miłośników kina – butki zawsze polecają to, co ma klasę i styl.

Ania Maluje

To jeden z tych blogów, które odwiedzam regularnie, omijając blogloviny i inne takie. Jak coś jest do dupy, Ania o tym napisze. Bez zbędnej bawełny. W każdym poście motywuje, udowadnia, ŻE SIĘ DA! Dużo gada, ale mądrze :)
Moja wielka inspiracja do życia po prostu… zdrowiej.
Kogo zainteresuje: wszystkich, którzy chcą doskonalić siebie.

One Little Smile

Nie potrafię jednoznacznie określić czemu mnie tam ciągnie. :) U Pauli przeczytacie nieco o kosmetykach, modzie, ale w zupełnie innym wydaniu. Najbardziej cenię posty o grafice, zajrzyjcie koniecznie, jeśli coś Wam na blogach nie pasi. Poza tym to stamtąd pobieram moje co-miesięczne tapety na pulpit.
Kogo zainteresuje: miłośników blogów lifestylowych.

Green Canoe

Nie znam innego bloga, który tak świetnie dopasował się do nurtu SLOW LIFE. Asia żyje zgodnie z samą sobą, uwielbia swój dom, pracę, życie, a ta radość, jaką czerpie z każdego dnia, widoczna jest na blogu. Szalenie pozytywne miejsce. Polecam Wam także internetowy magazyn Green Canoe Style – hit wśród blogów wnętrzarskich!
Kogo zainteresuje: matki, żony i kochanki! Wszystkich tych, którzy lubią piękne wnętrza, proste przepisy i wszystko, co zielone.

Bo Ma Być Mrucznie

Bardzo lifestylowy blog prowadzony przez moja imienniczkę. Nadine ma świetny, prosty styl, życie opisuje z dystansem i humorem. Szczera. Od kiedy nosi pierścionek na serdecznym palcu – przeczytacie także posty w PROJEKT ŚLUB.
Kogo zainteresuje: miłośników kotów – to pewne! Przyszłe żony.

Design Your Life

Bardzo optymistyczny blog – Alina tworzy piękne projekty DIY, uczy nas dobrze zorganizować swoją szafę, czy dzieli fachowa wiedza projektanta wnętrz. Z zapartym tchem czytam wszystkie jej posty opatrzone coraz lepszymi zdjęciami. Szalenie kreatywna osoba!
Kogo zainteresuje: wszystkich szukających inspiracji; miłośnicy pięknych wnętrz i prostych przepisów kulinarnych tez znajda tam coś dla siebie.
Tak wygląda moja 6-ka wspaniałych (kolejność losowa). Pójdźmy krok dalej – wklejcie mi w komentarzach Wasze ulubione blogi. Mam ciągły niedosyt, a polska blogosfera zachwyca mnie coraz bardziej!