kurs fotografii dla początkujących

Kurs fotografii dla początkujących

NA WSTĘPIE

Fotograf Na Obcasach (FNO) to internetowy kurs fotografii dla początkujących. 
już na wstępie ostrzegam- kurs ma charakter dość nietypowy; jest bardzo nie-techniczny, kobiecy, miejscami chaotyczny, zupełnie jak ja.
zajmę się podstawami, bez których ani rusz (przesłona i te inne duperele), omówimy fotografowanie w sztucznym świetle i przy jego niemal całkowitym braku, będzie o RAW’ach, bezpłatnych i płatnych programach do obróbki, prostych trikach i obiektywach za kilka złotych; do przeczytania i obejrzenia.
FNO to także mój mały bunt przeciw elaboratom o ISO czy terminologii użytecznej tylko dla studentów fotografii. u mnie będzie najzwyczajniej. najprościej.
zainteresowani?

Mam dla Ciebie coś specjalnego.

Ten e-book pomoże Ci ogarnąć podstawy fotografii w 1 GODZINĘ. Teraz udostępniam go zupełnie za darmo!

poradnik PODSTAWY FOTOGRAFII za darmoJeżeli:

  • jesteś “świeżakiem” w temacie foto
  • nie wiesz jak zacząć
  • przytłaczają Cię techniczne aspekty fotografii 
  • boisz się trudnych pojęć
  • masz mało czasu
  • rozumiesz niektóre podstawy fotografii, ale nie umiesz ich połączyć

 

TEN PORADNIK JEST DLA CIEBIE!

 

 

O MNIE

fotografuję od ośmiu lat.
na początku był to aparat cyfrowy, maleńki o niewielkich możliwościach, choć już wtedy korzystałam z wszystkich dostępnych opcji manualnych. w tym czasie najbardziej lubiłam fotografować detale, martwą naturę.
później używałam  amatorskiej lustrzanki. to była era “sesji fashion” oraz zdjęć familijnych, robiłam je rodzinie, znajomym, koleżankom. z sesji na sesję widziałam postęp, dużo nauczyłam się też wtedy o obróbce zdjęć w photoshopie.
wraz ze wzrostem doświadczenia rosły i moje wymagania. w tej chwili pracuję na profesjonalnym sprzęcie canon i.. prowadzę własny biznes Foxy Photography. wciąż popełniam mnóstwo błędów, które staram się na bieżąco eliminować. nie jestem nie omylna, patrzę na rzeczywistość subiektywnym okiem, co możecie śledzić na moim drugim blogu ‘domkowym’ blogu