majowe wyzwanie fotograficzne

WYZWANIE FOTOGRAFICZNE!

Tak, tak, macie pełną słuszność, by skierować we mnie siarczyste „nareszcie!”. Oto ono. Wyzwanie fotograficzne w zupełnie, zupełnie nowej odsłonie… Takiego go nie znacie, dlatego proszę uważnie czytać, Rudziki me! Startujemy 23.05.

 

 Robisz za mało zdjęć? To wyzwanie JEST DLA CIEBIE! 

 

Wyzwanie fotograficzne

FOTO NA 5!

 

Tylko 5 dni.

5 zdjęć.

5 tematów.

5 kopniaków motywacyjnych ode mnie.

5 łatwych do wdrożenia porad foto.

 

 

CO TRZEBA ZROBIĆ

Przede wszystkim kliknij i zapisz się na listę.

[pierwszego maila otrzymasz w czwartek rano, wtedy startujemy!]

To właśnie tam będę wysyłać codziennie zadania, motywować, radzić. Wpisz swoje dane, by wziąć udział w majowym wyzwaniu.

 

 

CEL WYZWANIA

Twój aparat się kurzy? Przypominasz sobie o nim dwa razy w roku, a przecież chciałaś fotografować regularnie… Ciągle to słyszę – BRAK REGULARNOŚCI… I właśnie nad tym problemem będziemy pracować w tej edycji.

Nie bój żaby, tym razem się uda. To tylko 5 dni. Naprawdę dasz radę. Pomogę! Podpowiem. Zobaczysz, jaka satysfakcja przyjdzie po… ;)

Masz cały dzień, by zrobić to jedno, jedyne zdjęcie. Tylko na nim się skup, dobrze? Nie myśl o kolacji do ugotowania, praniu do odebrania, dzieciach w pralce ;) Znajdź chwilę i zrób to jedno jedyne zdjęcie. Dla siebie. Okej?

 

 

CZAS TRWANIA

Startujemy w czwartek rano, 23.05, kończymy w poniedziałek, 27.05.  5 dni, w tym weekend, łooooopanie, czasu a czasu!

Codziennie o 7 rano otrzymasz ode mnie maila z zadaniem do wykonania i ogromną dawką motywacji.

 

 

GDZIE SZUKAĆ WSPARCIA

Na specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku. To tam możesz publikować swoje zdjęcia, dzielić się problemami czy obserwacjami. Będziemy się wspólnie inspirować i dzielić tym, co przyjemne, ale i trudne. Ja także biorę udział w wyzwaniu! Damy radę, nie?

 

Dołącz do wydarzenia już teraz i… zaproś znajomych.

RAZEM RAŹNIEJ!

 

 

INSTAGRAM I FACEBOOK

Oczywiście śledzę na bieżąco, co dzieje się w social mediach, więc jeśli masz ochotę, oznacz mnie na zdjęciu @jestrudo – w ten sposób nie przegapię żadnego zdjęcia. Jeśli lubisz tagi, to koniecznie #JestRudoInspiruje

 

 

PS Pamiętaj, że zadania do wyzwania otrzymasz mailowo, dlatego zapisz się na listę poniżej. Po wsparcie wpadaj na wydarzenie na FB.

DZIAŁAAAAAAMY! Teraz się uda!

 

 

PS 27.05 mój kurs wideo będzie ponownie w sprzedaży! Kliknij w banner i dowiedz się czy to coś dla Ciebie!

kurs wideo

5/5 - (14 votes)