dbalnik mockup kalendarz dla kobiet

Kobieto, należy Ci się!

masz czas na wszystko, ale nie na siebie?

#dbalnik to pierwsze w Polsce narzędzie, które pomoże Ci ten czas znaleźć – bo zasługujesz na to, by wreszcie o siebie zadbać!

Lubisz swoje tempo życia, ale czujesz, że nieco się w nim pogubiłaś potrzebujesz przerwy nie ogarniasz ?

#DBALNIK pomoże ci zwolnić dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz.

małe - 3 lis siedzący

dla kogo jest #dbalnik?

#dbalnik dla jest każdej z nas. Bo wszystkie zasługujemy, żeby czuć się dobrze same ze sobą, żeby móc poprawić sobie humor, gdy nadejdzie dołek i żeby znać swoją wartość dla świata.

poznaj opinie innych kobiet

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY POWIĘKSZYĆ ↑↑↑

Przekonaj się sama, tak jak ponad 3200 testerek!

Zostaw swój adres e-mail, by ZA DARMO otrzymać karty pracy. Przetestuj #dbalnik, a jak już zobaczysz, jaki jest super, wróć kupić swój egzemplarz. Róże czy szarości…?

.

zobacz co znajdziesz w środku

#DBALNIK W WASZYCH DOMACH

Zobacz #dbalnik na Instagramie oraz jak dziewczyny pracowały z nim podczas #dbanietowyzwanie

twórczyni #dbalnika

lisek-slonce

Cześć! 

W sieci jestem znana z tego, że uczę fotografii i zamieniam trudne w fajne. Od kilku lat bardzo bliski jest mi temat dbania o siebie. 

#dbalnik to narzędzie, które pomoże Ci znaleźć czas i inspirację, by zaopiekować się sobą. Przecież wiesz, że Ty zrobisz to najlepiej!

Zapisz się na listę testerek i odbierz karty pracy! No chyba, że już się zdecydowałaś, wtedy wybieraj – szarości czy róże..?

Natalia Lis

 

Ilustracje do #dbalnika stworzyła bardzo zdolna polska artystka Natalia Koperkiewicz – kliknij i odwiedź jej konto na Instagramie!

natalia-lis.png

© 2013-2023 jestrudo.pl | NATALIA LIS, NIP: 5213879088, Niedźwiedzia 29B, 02-737 Warszawa | Hosting i opiekę zapewnia HashMagnet | Polityka prywatności