Zapisz się na

wyzwanie foto

i obudź swoją kreatywność! 5 dni, 5 zadań, 5 motywacyjnych kopniaków i… nagrody do zgarnięcia!

Startujemy 21 października na Instagramie!

O CO CHODZI?

Codziennie rano od 21 do 25 października otrzymujesz ode mnie kreatywne zadanie do wykonania. Punktualnie o 7:00 wyląduje w Twojej skrzynce mailowej razem z mega praktyczną lekcją fotografii, którą o 11:00 omówię na żywo na Instastories. Mówiąc krótko: dzieje się, a Ty dostajesz wskazówki i motywacyjne kopniaczki przez cały czas trwania wyzwania. A na końcu, niczym najbardziej nadgorliwy Mikołaj świata, rozdam worek prezentów już w październiku.

Nieważne, czy już potrafisz robić fajne zdjęcia, czy dopiero się tego uczysz – możesz wziąć udział w wyzwaniu i dobrze się z nami bawić. 

Na realizację każdego zadania masz czas do końca dnia. Zdjęcie wstawiasz na swój profil na Instagramie z hasztagiem #FotoWyzwanieJestRudo. Proste? Proste! W międzyczasie wpadasz do innych uczestniczek wyzwania, zostawiasz im serduszka, poznajesz dziewczyny, które tak jak Ty chcą bawić się fotografią. Dzielimy się kreatywną energią ❤

samolocik

W PIGUŁCE

Pisadła

nagrody

W tej edycji wyzwania najbardziej aktywne i zaangażowane w wyzwanie Rudziki zgarną nagrody! I to nie byle jakie, bo sprawdzone hity prosto ze sklepu Jest Rudo o łącznej wartości – werble – ponad 2000 zł.

Po zakończeniu wyzwania wybiorę aż 13 zdjęć z hasztagiem #FotoWyzwanieJestRudo, które wzbudziły największe zaangażowanie, a ich równie zaangażowane twórczynie dostaną ode mnie prezenty. Warto zawalczyć!

Atomy

...a dla każdego: zniżka na kurs "fotografia dla początkujących"!
20% rabatu tylko w dniach 24-25 października i tylko dla uczestniczek wyzwania.

w poprzednich wyzwaniach było tak:

Kliknij w zdjęcie i przeczytaj opinie:

Archiwum wyzwaniA

Codzienny mail z kolejnym zadaniem w wyzwaniu znajdziesz również tutaj: