@jestrudo
Natalia Lis 🦊 | rozwój duchowy • energia ♀ • kreacja • taniec

Zobacz, jak mogę Ci pomóc:

☾ luname to warsztaty rozwojowe w Warszawie i wyjazdy dla kobiet i mężczyzn. Jeśli pragniesz się rozwijać, zbliżyć do swojego serca i spędzić jakościowy czas – zapraszam!

Pierwszy w Polsce taki produkt, który pomaga o siebie zadbać. Narzędzie oparte o psychologię pozytywną. Dołącz do ponad 3200 kobiet i zadbaj o siebie z #dbalnikiem!

9 kategorii i kilkadziesiąt wyselekcjonowanych aplikacji, dzięki którymstworzysz wizualne treści szybciej, więcej i lepiej, niż kiedykolwiek przedtem!

Mój bestseller! Jeśli Twoje zdjęcia są nieostre, szare i nijakie, a Ty sama nie ogarniasz swojego aparatu i tych technicznych parametrów, nauczę Cię robić super zdjęcia i to wszystko najprostszym językiem, „po ludzku”.

Edytuj zdjęcia, jak profesjonalista, tylko znacznie szybciej. Raz spróbujesz i już nigdy nie wrócisz do standardowej obróbki… GWARANTUJĘ. A ile czasu zyskasz na przyjemności… 

Jeśli chcesz efektów, ucz się od ludzi, którzy już to osiągnęli. Oto jestem!
Pod moimi skrzydłami szybko rozwiniesz swoje. Oferuję konsultacje biznesowe oraz fotograficzne. Zarezerwuj miejsce. 

Prześladuje Cię krytyk wewnętrzny? Jesteś dla siebie surowa i nie potrafisz się docenić..? A może zjada Cię perfekcjonizm? W każdym z tych przypadków zapisz się na darmowy cykl maili z ćwiczeniami, które Cię wesprą.

Biznes pełen mocy to może być Twój biznes! Pracuję nad warsztatami dla kobiet, które pragną zarabiać na swojej pasji. Zapisz się, by otrzymać darmowe narzędzia i informacje o evencie, gdy ruszy sprzedaż.